Emziriyorum sigara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelhasan0909 tarafından oluşturulan Emziriyorum sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,011 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emziriyorum sigara
Konbuyu başlatan Sibelhasan0909
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee
Ş

Şengül-Yylc

Guest
Sıgara içince süte gidermi kızlar
Ben de hamileyken de doğumdan sonra da bırakamadım. Denedim ama olmadı. Sen başarabiliyorsan bırak çocuğun bağışıklığı düşer. Ben bırakamadım. Şimdi 7 haftalık kızım var. Çok şükür bi sıkıntısı sorunu yok. En azından balkonda iç. Üzerine başka bi ceket al ki üzerine çok sinmesin. Bi de mutlaka çocuğun yanına gitmeden elini ve ağzını yıka öyle git. Ben öyle yapıyorum.

Perihan saime

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk kızımda günde 1 buçuk pkaet sigara içiyordum şimdi oğluma hamileyim ve 31 haftalık gebeyim hayla içiyorum günlük 1 paket kızımı emzirdigimdede içtim aslım bronşit oldu ama çok şükür iyi tabi 1 hafta sürdü yani rabimin bileceği birşey elimde olsa bende içmem ama bırakamıyorum

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 2 yaşına kadar emdi hep içtim çok şükür birşey olmadı,bağışıklığı da çok kuvvetli. şuan kızım 4 aylık hala içiyorum emziriyorum
Işte her gebelik her çocuk aynı olmuyor olayı bu ne güzel ölümsüzlük yaşamamışsınız altının oğlu astım oldu çocukluk dönemi zor geçirdi 17 yaşında şimdi iyi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amcamın oğlu sürekli hastaydı doktor yengeme çocuk veremin eşiğinde bırak sigarayı demişti o yavrucak için amcam da yengem de bıraktı bence canımızı bile feda edebileceğimiz yavrularımız için sigarayı bırakmak zor olmamalı bir şey olmaz devam et demeye getirenler olmuş kimseyi dinleme 9 ay karnında yaşıyıp yıllarca gözünden sakınacağın evladının hatrına bırakmalısın iç organlar gidince yerine yenisini getiremezsin bir pişmanlık yaşama Allah korusun

Tüm sayfalar yüklendi.