Emzirme dönemi hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Serray tarafından oluşturulan Emzirme dönemi hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,178 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme dönemi hamilelik
Konbuyu başlatan Serray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kizannesi

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 6 aylıik bebeğim var test yaptım ve pozitif çıktı tekrar hamileyim aynı durumu yaşıyan varmı
Yorumlari okuyunca ayagimda salladigim huysuzmu huysuz mizmiz bir okadarda baldan tatli ogluma baktim ayyyy ikitane olsalar kafayi yerdim heralde dedim Allah yardimciniz olsun valla pespese bebegi olanlar

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
N
Yorumlari okuyunca ayagimda salladigim huysuzmu huysuz mizmiz bir okadarda baldan tatli ogluma baktim ayyyy ikitane olsalar kafayi yerdim heralde dedim Allah yardimciniz olsun valla pespese bebegi olanlar
Bnde ilk oglumu aldim kucağıma 40 cikti kizima hamile kaldim ikisini büyütmek tabiki zor bi o kadarda guzel di sonra onları büyüttüm tam rahata erdim derken bi kizim daha oldu 5 yaşına bastı onuda büyüttüm oh be dedim artık kendime vakit ayırmam lazım dedim bi baktim hamileyim 4 bebeğime bi kizim daha oldu şuan 5 aylik oldu bal resmen

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
N

Bnde ilk oglumu aldim kucağıma 40 cikti kizima hamile kaldim ikisini büyütmek tabiki zor bi o kadarda guzel di sonra onları büyüttüm tam rahata erdim derken bi kizim daha oldu 5 yaşına bastı onuda büyüttüm oh be dedim artık kendime vakit ayırmam lazım dedim bi baktim hamileyim 4 bebeğime bi kizim daha oldu şuan 5 aylik oldu bal resmen
Allah bagislasin cnm bnde bir kizim olsun cok istiyorum ama once bebegim 3 yasina filan gelsin rabbim kismet ederse düşunuyoruz bakalım hayirlisi

Serray

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım.Kızım 6 aylıqkən hamilə kaldım.Şimdi 13 haftalıq hamiləyim.Sütüm kəndiliyindən kəsildi.5 haftalıqkən.Bəndə kızıma görə çok üzülüyom
Bende çok üzülüyorum bide 1. Sınıfa basliycak bır kızım var ikisinede üzülüyorum bıri 6 aylık biri 6 yaşında biride 6 7 haftalık rabbim herkesin yardımcısı olsun benimde inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.