Emzirme döneminde aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülay ceylin hira 2019 tarafından oluşturulan Emzirme döneminde aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 424 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme döneminde aşı
Konbuyu başlatan Gülay ceylin hira 2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Gülay ceylin hira 2019

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Öncelikle merhabalar ben 36+3 haftalık hamileyim covid aşısını olmadım endişeliyim bu konuda acaba doğum yaptiktan sonra aşı olursam emzirdigim için bebek açısından bı sıkıntı olurmu aranizda doğumdan sonra aşı olupda bı sıkıntı yaşamayan var mi?

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende emzirıyorum canım 2 ay oldu dogum yapalı almanayada bi arkadasım var oda emziryor doktor emzirirken ona ası olma demıs buradaki doktorlar ne diyor bilmiyorum soracam bende

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Öncelikle merhabalar ben 36+3 haftalık hamileyim covid aşısını olmadım endişeliyim bu konuda acaba doğum yaptiktan sonra aşı olursam emzirdigim için bebek açısından bı sıkıntı olurmu aranizda doğumdan sonra aşı olupda bı sıkıntı yaşamayan var mi?
Benimde kızım 1 aylık oldu salı günü aşı olacağım doktor yaptır dedi

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben dün asi oldum 20 gün öncede doğum yaptım sadece asi olduktan iki saat içinde bebeği emzirme denildi bana

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende kesinlikle emrirken olmak istemiyorum allah korusun cocuk sütten kesilir falan ben ilk cocugumda yaşadım böyle bir olay doğum sonrası vücudumda kurdeşen çıkmıştı geçmemişti doktora çıktım emzirdigimi belirttim bisey olmaz korkma dedi ilaç verdi ilacı kullandığım gün çocuğum emmeyi bıraktı birdaha da almadı okadar çok sütüm geliyodu ki😣 oyuzden en büyük pismanligim oldu emzirirken asla vücuduma bisey sokmayacağım ilaç igne vs.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar