Emzirme ile alakali

• Konbuyu başlatan Emenike
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emenike tarafından oluşturulan Emzirme ile alakali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 278 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme ile alakali
Konbuyu başlatan Emenike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler
E

Emenike

Guest
Merhaba kizlar ben dogum yapali 2 ay oldu bebeğim su an emiyo 8 ila 9 dakika kadar emiyo normal mi bide emdikten sonra baya huzursuz acaba sutum mu yetersiz oluyo emmeyi biraktiktan sonra elimle sıkıyorum göğsümü sütte geliyo ama neden böyle yapiyo anlamiyorum bi fikri olan var mi

...

Moderator
Mod
rank
Merhaba kizlar ben dogum yapali 2 ay oldu bebeğim su an emiyo 8 ila 9 dakika kadar emiyo normal mi bide emdikten sonra baya huzursuz acaba sutum mu yetersiz oluyo emmeyi biraktiktan sonra elimle sıkıyorum göğsümü sütte geliyo ama neden böyle yapiyo anlamiyorum bi fikri olan var mi
Canım en az 15 veya 20 dakika emmesi gerekiyor.Doymuyor olabilir.

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegimde o civarda emiyor. surekli memede karni doyuyordur kendini strese sokma bence. Benim bebegimin masallah i var 64 gunluk kilosu iyiyse hic endiselenme. 😂

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Gazı cıkmıyosa emdikten sonra sıkıntı verebilir bebeğe. Memene her emzirmeden önce çörekotu yagı sür öyle ver bebeğe. Sindirimini kolaylastırır huzursuzlugunu alır. Ama sıp diye degil az birkac gün sabır.

Tüm sayfalar yüklendi.