Sorum var Hamilelik ve emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Hamilelik ve emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 302 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik ve emzirme
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben hamileyim ama 8 aylık oğlum var emziriyorum bazıları ayır diyo zehirler filan diyolar öyle bişey mümkün mü 🤔

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben hamileyim ama 8 aylık oğlum var emziriyorum bazıları ayır diyo zehirler filan diyolar öyle bişey mümkün mü 🤔
Annem de ben 9 aylıkken hamile kalmış 4 ay daha emip kendim bırakmışım süt neden zehirlesin ki bence en iyi cevabı doktordan alırsın belli bir vakte kadar kesmeye ferek yok diyorlar genelde doktorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Değil millet boş konuşuyor işte bana doktorum ya bebek kendi bırakır süt acırsa içmek istemez dedi içerse bile ikinci tremestırın sonuna kadar emzirebilrsin . Sorun olmaz dedi. Kayra gebeliğin ilk ayları çok emiyordu artık öyle değil sadece uyku esnasında istiyor onada mama başladım emiyorum sanıyor ama mama içihor

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 19 haftalık hamileyim 1.5 yaşında kızım var bende ne yaptıysam bıraktıramadım şimdi kendisi fazla yaklaşmıyor memeye sadece bi gece uyurken dalmak için istiyor emzik niyetine bide sabah kalktığında o kadar şey denedim kendiliğinden uzaklaştı daha ay olarak küçük bebeğin belki kendisi bırakır canım acele etme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Değil millet boş konuşuyor işte bana doktorum ya bebek kendi bırakır süt acırsa içmek istemez dedi içerse bile ikinci tremestırın sonuna kadar emzirebilrsin . Sorun olmaz dedi. Kayra gebeliğin ilk ayları çok emiyordu artık öyle değil sadece uyku esnasında istiyor onada mama başladım emiyorum sanıyor ama mama içihor
Kuzum çok şükür benimki artık yaklaşmıyor memeye boşuna o kadar uğraşmışım kendi bırakacak galiba

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Süt zehirlemez acimsi bir tadı olur o sutunun hamilelik ilk aylarında oldu için emzirebilirsin ama sonra bıraktırmak gerekiyor
Sağol canım

Şuan benimkide aynı kuzum gece kaç kere kalkıyo sayısını unutuyorum vallaha ama en az 10 kere kalkıyo artık midemi bayıyo bende mamaya başlıyım geceleri o zman kuzum bişey olmaz heralde

Canım bende 19 haftalık hamileyim 1.5 yaşında kızım var bende ne yaptıysam bıraktıramadım şimdi kendisi fazla yaklaşmıyor memeye sadece bi gece uyurken dalmak için istiyor emzik niyetine bide sabah kalktığında o kadar şey denedim kendiliğinden uzaklaştı daha ay olarak küçük bebeğin belki kendisi bırakır canım acele etme

Kuzum çok şükür benimki artık yaklaşmıyor memeye boşuna o kadar uğraşmışım kendi bırakacak galiba
O zman zamanı gelince bırakıcak demek ki canım çok teşekkür ederim 😘

Ben hamile kalınca oğlum yeni 1 yaşına gimişti doktor süt birşey yapmaz tadı değişince kendi bırakacak zaten demiştim ben oğlumu 4 5 ay filan emzirdim sonra bıraktı zaten
Benimkide daha yeni kuzum 1 yaşına kadar emse yeter o zman 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

İyi canım benim oğlum da dün hiç emmedi akşam yemek yedi uyudu kendi kanepwde gece mama verdim onu emio uyudu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar