Emzirme sütyeni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Emzirme sütyeni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,758 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Emzirme sütyeni
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar emzirme sütyeni mi sipariş vereyim emzirme atleti mi. Bir de en kullanışlı ve uygun olan hangisi oluyor önceden doğum yapanlar vs yardımcı olursa sevinirim. Pentide 250 ₺ dedi ama pahalı geldi almadım internetten daha ucuza geliyor. Hangi markayı almalıyım
E bebekten 50 tlye aldım emzirme südyenini, ilk gebelikte de aynısından kullanmıştım memnunum çok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kesinlikle sütyen alın. atletlerin göğüs altı kısmında lastik oluyor ve sıkıyor. sütyeni de kendi bedeninizden büyük alın;çünkü memelere süt dolunca haliyle memeler şişip büyüyor. ben kendi bedenimi almıştım bilmemiştim, ilk zamanlarımda da mastit olunca memeler tam banu alkan gibi olmuştu 😂 annem sağolsun sonra gidip büyük beden emzirme sütyeni almıştı bana. sütyen çok rahat.
😅😅😅 Ben normal de 80 takarken doğumdan sonra 90-95 takmaya başlamıştım 😅😅 şimdi yine 90 aldım hazır da bekliyor 🙈😅

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım normal bedenimin bir üstünü alayım diyorum. Bi de kaplı kapsız yarım atlet gibi nasıl alayım
Evet kendi bedeninden bir buyuk al süt dolucagi için göğüs büyüyor zaten. Hangi atleti daha rahat kullanabilirim dersen onu al. Ben kaplı al derim kullanmazsin belki sana bağlı biraz. Gögus ucu kreminide kullanmaya başla canım doğum yaklastiysa rahat edersin çatlak olmaz

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Internette pentinin sitesinde emzirme sudyeni var cok guzel hemde 150den 64 tlye dusmus bi bak istersen

Sağol canım hemen bakıyorum

E bebekten 50 tlye aldım emzirme südyenini, ilk gebelikte de aynısından kullanmıştım memnunum çok

😅😅😅 Ben normal de 80 takarken doğumdan sonra 90-95 takmaya başlamıştım 😅😅 şimdi yine 90 aldım hazır da bekliyor 🙈😅
Benim 2 beden birden büyümez heralde ya 😂😂

Benim 2 beden birden büyümez heralde ya 😂😂
Evet kendi bedeninden bir buyuk al süt dolucagi için göğüs büyüyor zaten. Hangi atleti daha rahat kullanabilirim dersen onu al. Ben kaplı al derim kullanmazsin belki sana bağlı biraz. Gögus ucu kreminide kullanmaya başla canım doğum yaklastiysa rahat edersin çatlak olmaz
Göğüs ucu için hangisini aldınız kızlar daha almadım ben

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar emzirme sütyeni mi sipariş vereyim emzirme atleti mi. Bir de en kullanışlı ve uygun olan hangisi oluyor önceden doğum yapanlar vs yardımcı olursa sevinirim. Pentide 250 ₺ dedi ama pahalı geldi almadım internetten daha ucuza geliyor. Hangi markayı almalıyım
E bebekte 40 ₺ neymiş bu, pentideki de altın kaplamamıymış 🙄 cnm bence gereksiz bir ürün ince olduğu için gögüs ucunu belli ediyor ben almadım ikisinde de bunda da almıcam ama sen alıcaksan e bebeğe bak derim

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ben emzirme sütyeni aldım kullanamadım işe yaramıyo onun yerine penye yarım atlet aldım en güzeli rahat

Semraa

Kayıtlı Üye
rank
E brbekten aldim 35 oglumda kullanmistim 100 defa galiba yikafim ayni simdiki dogumda kullancm baktim fiyati 45 olmuş sma kullanişli

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ucuz olmasina degilde pamuklu penye olmasina dikkat et cunkü naylon karisimli olanlar var onlar cok rahatsiz edici bnce biraz pahali olsada bildigin biyerden ürunü görerek al

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Tamm kızlar fiyatı da çok uçuk olsun istemedim malum alınacaklar epey fazla ben de e bebekten ya da penti deki 63 ₺ olan arasındayım bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar