Emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Emzirme
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim sol göğsümü emerken çok acıyo göğüs ucu koruyucu kullanıyorum onsuz memeyi tutmuyo , göğus ucu kremide kullanıyorum bide emzirmeye başladığımda uykuya dalıyo ne yapmalıyım tecrübeli anneler

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim sol göğsümü emerken çok acıyo göğüs ucu koruyucu kullanıyorum onsuz memeyi tutmuyo , göğus ucu kremide kullanıyorum bide emzirmeye başladığımda uykuya dalıyo ne yapmalıyım tecrübeli anneler
Kuzum ben sürüyorum göhüs kremi benimde bebegim yatıyor gögdümde ama daima yüzünü elle kaldır iyi emsin damarlar çalışsın

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Uyumasına izin verme çenesine ayağına dokun uyanıp emsin uyurken hem boş hava yuttuğu için gaz yapar hemde göğsün de süt akışı olmaz cnm benim iki ay oldu halen uçlarda acı hissi oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.