Sorum var Emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 903 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hanimlar Emzirken sigara içenler sütünüz etkilendi mi hiç azalma falan oldumu?
Annenin sigara içmesi, sütten erken kesilme, süt üretiminin azalması ve süt gelmesi refleksinin engellenmesi ile doğrudan bağlantılıdır. Aynı zamanda sigara içmek, kandaki prolaktin seviyesini düşürmektedir.

Böyle bir yazı buldum ama benim teyzem sigara içtiği halde bebeği 2 yaşına kadar emdi yani

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Annenin sigara içmesi, sütten erken kesilme, süt üretiminin azalması ve süt gelmesi refleksinin engellenmesi ile doğrudan bağlantılıdır. Aynı zamanda sigara içmek, kandaki prolaktin seviyesini düşürmektedir.

Böyle bir yazı buldum ama benim teyzem sigara içtiği halde bebeği 2 yaşına kadar emdi yani
Benimde çevremde içip de sütü çok iyi gelen insanlar var😐 🤷‍♀️

A

Ayşe ve Yigitin Annesi

Guest
Hanimlar Emzirken sigara içenler sütünüz etkilendi mi hiç azalma falan oldumu?
Canım benim 2.bebegim ilkindede içtim 3 yıl emzirdim şimdide 4 ayı bitirdik şükürler olsun sütümde azalma tadında değişiklik olmadı tabi iç diye demiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın keşke birakabilsem cok çabalıyorum ama olmuyor inşaallah birgün bırakabilirim Rabbim bırakmak isteyen herkese yardım etsin..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar