Sorum var Emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra99 tarafından oluşturulan Emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 311 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme
Konbuyu başlatan Esra99
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
M

Misafir41

Guest
Ben hastanedeyken bir annenin daha meme ucu yoktu, emzirme hemsiresi "sikarak uc yapip bebegin agzina ver" demisti. Ve ayrica bebek emdikce ve elleriyle vs anneyle temas ettikce süt geliyormus. İstersen süt artirici maltlar vs de kullanabilirsin. İlk süt su gibi acik sari renkte gelir zaten. İlk 7 gunden sonra sut artar der eskiler :) sıkma canını, sen ne kadar inanirsan o kadar çabuk gelir sütün. Allah bebeginin rizkini artirsin.

EbruYusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba 4gün önce dogum yaptm sütum halla gelmedi sadece zorlayinca su gibi akıyor ama gögüs uçlarim nerdeyse yok gibi o yüzden bebeğim çekemıyor sütumde gelmiyor sizce ne yapmalıyım tavsiye verin 😔😔😔
Pompayla çekmeye çalış.Benim de göğsüm yassılaşmış bir şekilde pompa attıkça ucu çıkıyor.Pompa sütü arttırır.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar merhaba 4gün önce dogum yaptm sütum halla gelmedi sadece zorlayinca su gibi akıyor ama gögüs uçlarim nerdeyse yok gibi o yüzden bebeğim çekemıyor sütumde gelmiyor sizce ne yapmalıyım tavsiye verin 😔😔😔
Canim bebegin emerek geciken sutun gelmesine sebeb olur eger gogus ucun yoksa gokus ucna taklan emizkler olyor ondan kulan amma hic gelemse edecek birsey yok.mama ile beslenmelidir

Canım bol bol emzir elinle sık göğüs ucun çıksın inşallah emecektir moralini yüksek tut ilk hafta zaten az gelir bebek emdikçe çoğalacaktır

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim bol bol emzirmeye çalış siVi çok tüket un çorbası iç ve hoşaf tükent incir dut kurusu bunlar sütünün gelmesine yardımcı olucaktir ve rezene çayı inşallah dolu dolu sütün gelir canım

Tüm sayfalar yüklendi.