Sorum var Emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yvz sd tarafından oluşturulan Emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 300 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme
Konbuyu başlatan yvz sd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

yvz sd

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık bebeğim her saat başı emiyor sizce yanlış mı yapıyorum 2 saate alıştırmalımıyım ne zaman düzene girer

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık bebeğim her saat başı emiyor sizce yanlış mı yapıyorum 2 saate alıştırmalımıyım ne zaman düzene girer
Ne zaman isterse o zaman ver o minnoş emince kendini güvende hissediyor bu bir alıştırma mevzusu değil. Zaten bikac aya yavaş yavaş kendisi az yemeye başlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aslında daha erken acıkır ama bilemedim ben oğlum ne zaman aranırsa verirdim ister 30 dakika ister 1 saat canım zaten mideleri ne küçücük bebek böyle böyle memeye alışmaz azamla midesi büyüdükçe karnı tok durma süresi de artacak o zaman kendisi zaten süreyi uzatacak ama şuan çok küçük ve senin kokuna ve sütüne ihtiyacıı var

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba ne zaman isterse o zmn ver iki aylıkta olsa kan şekeri düşebilir gece de belli araliklarda kaldır emsin canım iki saati gündüz bekleme bir buçuk saatte de emsin bende öyle yapıyordum ondsn sonra alışıyor gece mesala ben 11.30 gibi 3 aylıkken kaldırdim 6 aylık şuan o saate yakın zaman da hep uyanır emer geri uyur birde Sabaha karşı kaldırmıştım oda aynı

Tüm sayfalar yüklendi.