Emzirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 1313 tarafından oluşturulan Emzirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 429 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emzirme
Konbuyu başlatan Gül 1313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. Arkadaşlar bı sorum olacaktı 25 günlük bebeğim var emzirirken sürekli boğazında kalıyor ve boğuluyor çok korkuyorum. Birde nefes alınca sanki Bogazinda duduk varmış gibi ses çıkıyor neden acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de aynı normal die düşünüyorum acele ediyorlar yemek için ondan o ses çıkıyor bence.. ben boqazına kaçınca hemen burun üstünü alnına doqru ovuyorum dik tutuyorum qeçio..

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar. Arkadaşlar bı sorum olacaktı 25 günlük bebeğim var emzirirken sürekli boğazında kalıyor ve boğuluyor çok korkuyorum. Birde nefes alınca sanki Bogazinda duduk varmış gibi ses çıkıyor neden acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
Canım sütün MaşaAllah fazla gidiyordur ondan boğazında kalabilir biraz kolunla kafasını kaldır emzirirken canım o ses için ben yeni doğduğunda 3 4 defa Dr çağırdım odaya hastanede boğazında birşey takılmış sandım hep serum fizyolojikle burnunu açtılar geçti belki sizinde öyledir eczaneden alıp deneyebilirsin ben hala kullanıyorum burnu tıklandığında

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oglum oyle cok cekiyor boğazına kaciyor biraz dogrultup iki kasinin ortasini ovalayinca yutabiliyor 😅 burnu tikalidir fizyolojik serum damlatip aspiratorle burnunu cekiyorum hergun rahatliyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,
Muhtemel sütünüz tazyikli geliyor. Öncelikle doğru emzirdiğinize emin olun meme başı alttan üste doğru sokukur meme ucu tutturulmaz büyğk bir kısmı ağzında olmalıdır ki damağına otursun memeniz kahverengii alanın 3 te 2 si ağzında olmalı sol memenizde emzirdiğinizi farz edelim sol dirseğiniz. İle boyun altından destekleyip sağ el sırtından kafasına doğru uzanıp bebek 30 derece açı yapmalı kucağınıza. Sadece meme ucunu tutuyorsa süt çok tazyikli akabilir damağına oturan memeden gelen sütü kontrol etmesi daha kolay olacaktır😊

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım da emerken öyleydi gerçi 4 buçuk ay emdi kendi bıraktı zorladım emmedi ablamın da küçük bebeği var 1 yaşına yeni girdi oda emerken boğazında kaliyo dogdugundan beri aynı çok korkuyorum yanımda öyle oluyo ablam hiç panik yapmiyo iki kaşının ortasından yukarı doğru ovuyo hafif de sırtına vuruyo sütünüz çoktur hızlı çeker maşallah

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Doğru pozisyonda emzirmeye dikkat et

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sütün tazikli geliyor canım bendede oldu aynı sorun arkadaslar yazmıs bende sana sunu soyleyım sutunu emzırmeden biraz sag gevset sonra emzır on sütün fazla canım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde de var kuzum süt fazla geldiginde yada fazla emdiği için oluyor o yüzden yan tutarak emzir bir de göğüslerin çok dolu olmasın birden fazla geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar