Sorum var Enerjik anneler🙃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Enerjik anneler🙃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 371 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enerjik anneler🙃
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Napiyosunuz? Bu gün kendinize ne iyiliyi yapıcaksınız?❣️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enerjili anne yokmu? 🙊

Son düzenleme:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank

Enerjili anne yokmu? 🙊
Merhaba canım yenisin galiba aramıza hoşgeldin ..
Kızımı uyuttum evi topluyorum ordan anneme geçeceğim ikinci kızıma hamileyim hastanede annemlere çok yakın o yüzden yarında sonuçları alacağım (kendime yaptığım en büyük iyilik sade Türk kahvesi tabi zaöanım kalırsa içerim🤣)sen ne yapıyorsun nasılsın☺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızımı uyuttum evi topluyorum ordan anneme geçeceğim ikinci kızıma hamileyim hastanede annemlere çok yakın o yüzden yarında sonuçları alacağım (kendime yaptığım en büyük iyilik sade Türk kahvesi tabi zaöanım kalırsa içerim🤣)sen ne yapıyorsun nasılsın☺
Prensesle kayranın uyku saatlwri aynı sanırım 😂😂.

Enerjili anne yokmu? 🙊
Valla enerji filan kalmadı bende bugun aşırı baş ağrısı var 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem iki hafta dişten anamı ağlattı şimdi duruldu artık ne zaman yorgun düşerse o zaman uyuyor
Ay bizde diş dönemindeyiz ama diş bizim gece uykusunun içine ediyor birde çıkarrken birtane de değil 2 tane çıkarıyor geçen 1 ay iki tane azı dişi çıkarması ile uğraştık şimdi de iki tabe çıktı ama şükür ki 4 gün sürdü sadece oda geceleri çok uyandı . Gündüz uykusuna etki etmedi hiç

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Hoşbulduk canm, bende bebeyimdi iyi çok şükür, sizde iyi olun, biz bu gün dağ evine gitdik şömüne yaktım çiçek topladık kızımla çay keyfi yaptım balık bişirdim.

Enerjik annemi oda ne 🤣🤣🤣 malesef bugün kendime hiç bir iyilik yapmadım çocuklardan ve ev işinden dolayı fırsatım olmadı 🤦‍♀️
Enerjik anne yani bebeyi ne kadar huysuz olursa olsun anne ne kadar yorqun olursa olsun yorqunluğuna yenilməyən birine denilir🤗😃

Enerjik annemi oda ne 🤣🤣🤣 malesef bugün kendime hiç bir iyilik yapmadım çocuklardan ve ev işinden dolayı fırsatım olmadı 🤦‍♀️
Enerjik anne yani bebeyi ne kadar huysuz olursa olsun anne ne kadar yorqun olursa olsun yorqunluğuna yenilməyən birine denilir🤗😃
Prensesle kayranın uyku saatlwri aynı sanırım 😂😂.

Valla enerji filan kalmadı bende bugun aşırı baş ağrısı var 😂😂
Allah şifa versin canm 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hoşbulduk canm, bende bebeyimdi iyi çok şükür, sizde iyi olun, biz bu gün dağ evine gitdik şömüne yaktım çiçek topladık kızımla çay keyfi yaptım balık bişirdim.

Allah şifa versin canm 🤲
Amin canım amin 🙏🏻 yemek yedim ama yok yine geçmiyor ne illet bir şey ya

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım amin 🙏🏻 yemek yedim ama yok yine geçmiyor ne illet bir şey ya
Geçmeyen ne canım mide bulantısı mı

Enerjili anne yokmu? 🙊
İyi diyelim canım sen nasılsın enerjik değilim maalesef hem ruhen hem bedenen yorgunum eşim hiç anlayışlı empati kuran biri değil bildiğin hanzo yanlış seçim yapmışım geri dönüşü olmayan bir yol ortada bir çocuk

Tüm sayfalar yüklendi.