Sorum var enfeksiyon akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan enfeksiyon akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,773 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı enfeksiyon akıntı
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
iyi geceler kizlar cuma günü doktorum bana akıntım var diye GYNOMAX fitil verdi benim gibi olup da aynı fitili kullanan yada hala kullaniyor olan var mi tatlı annisler❤️
Ben hamile kalmadan önce enfeksiyon yüzünden kullandım canom gebe kalınca enfeksiyon vs gidince bırakmıştım

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
iyi geceler kizlar cuma günü doktorum bana akıntım var diye GYNOMAX fitil verdi benim gibi olup da aynı fitili kullanan yada hala kullaniyor olan var mi tatlı annisler❤️
Bnde vardı gynolomexin verdi 600 mg ovul icinde 2tane var 3 gün arayla koyuyosun biay idare etti sonra tekrarladi☹

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Benim de enfeksiyonum vardı ilaç falan işe yaramadı 36 haftalıkken doğum yaptım kızıma da geçmiş enfeksiyon 16 gündür küvezde solunum sıkıntısından hayati riski var 😔 ihmal etme kendine çok dikkat et temiz tutmaya çalış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar