Sorum var enfeksiyon akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan enfeksiyon akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,772 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı enfeksiyon akıntı
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun şifa olsun evet ben kullandım hatta 2 kere ama bende hiç işe yaramadılar tekrar oluyor toz içecekte verdiler antibiyotik verdiler ama fayda etmiyor ha bire tekrar oluyor benim
gebeyken dgl mi cnn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enfeksiyon dandjr kuzum geçer inşallah
sagl cnm amin ins

Benim de enfeksiyonum vardı ilaç falan işe yaramadı 36 haftalıkken doğum yaptım kızıma da geçmiş enfeksiyon 16 gündür küvezde solunum sıkıntısından hayati riski var 😔 ihmal etme kendine çok dikkat et temiz tutmaya çalış
cok gecmis olsun cnm ilaclarimi düzenli kullaniyorum temiz de bakiyorum suyu da bol bol iciyorum cnm yine de oluyor ya hastanede bile yattim ama degiseb birsey olmuyor

Bnde vardı gynolomexin verdi 600 mg ovul icinde 2tane var 3 gün arayla koyuyosun biay idare etti sonra tekrarladi☹
bana verdiğinin icinde 7 tane var cnm her gün bir tane dedi kullanmaya başladım ama degisiklik yok gibi agiz yoluyla da iciyorum antibiyotik esim cocuk ilaclarla dogacak diyor günde 5 tane ilac kullanıyorum

Ben kullandım canım 3 günde bir yapıyordum
herhangi bir sıkıntısı var mydi cnn gebeliğe

Benimde öyle yeşil ve sarı asiri kaşıntı yapyo kullandm 1 ay idare etti ikinci kontrole tekrarladi 😭 bu illet cok pis bse
geçici tedavi yani cnm gebelikte bir riski var mi peki cnm bide bende kaşıntı yok sadece idrar yaparken yanma ve akıntı var bazen de yururken ustume geçiyor korkuyorum bende birsey olacak diye

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
gebeyken dgl mi cnn

sagl cnm amin ins

cok gecmis olsun cnm ilaclarimi düzenli kullaniyorum temiz de bakiyorum suyu da bol bol iciyorum cnm yine de oluyor ya hastanede bile yattim ama degiseb birsey olmuyor

bana verdiğinin icinde 7 tane var cnm her gün bir tane dedi kullanmaya başladım ama degisiklik yok gibi agiz yoluyla da iciyorum antibiyotik esim cocuk ilaclarla dogacak diyor günde 5 tane ilac kullanıyorum

geçici tedavi yani cnm gebelikte bir riski var mi peki cnm bide bende kaşıntı yok sadece idrar yaparken yanma ve akıntı var bazen de yururken ustume geçiyor korkuyorum bende birsey olacak diye
Rica ederim kuzum

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
gebeyken dgl mi cnn

sagl cnm amin ins

Evet gebelikte kullandım hala da kullanıom her 100 hamile kadının 90 nda görülüyormuş enfeksiyon vücudu susuz bırakmamak lazım canım geçer inşallah

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Evet gebelikte kullandım hala da kullanıom her 100 hamile kadının 90 nda görülüyormuş enfeksiyon vücudu susuz bırakmamak lazım canım geçer inşallah
suyu hayatimiz oldu resmen cbm su icip sürekli lavoba ya gidiyorum valla ama geçmiyor ne yaparsam yapayım ilac da fayda etmiyor sanki ya surekli idrara sıkışmış gibiyim ve asagi fena halde baskılarım oluyor sancim yok kanamam da yok sadece baski ve akıntı var neyden bilmiyorum acil mi onu da bilmiyorum cnm ya

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
suyu hayatimiz oldu resmen cbm su icip sürekli lavoba ya gidiyorum valla ama geçmiyor ne yaparsam yapayım ilac da fayda etmiyor sanki ya surekli idrara sıkışmış gibiyim ve asagi fena halde baskılarım oluyor sancim yok kanamam da yok sadece baski ve akıntı var neyden bilmiyorum acil mi onu da bilmiyorum cnm ya
Baski dediğin idrara sıkışman ile ilgili mi idrara sıkışıksa korkma bebek büyüyor ve işerde o yapıyor herşeyi ben artık tekmelerini hissedeiyorum o nereye tekme ve baskı yaparsa orda sıkıntı yapıyor yaramaz ya idrar ya büyüğü 😊böbrekeler daha neler neler🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar