Enfeksiyon olma olasılığı varmı yardım lütfen 😔??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Enfeksiyon olma olasılığı varmı yardım lütfen 😔?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,494 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon olma olasılığı varmı yardım lütfen 😔??
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mrblar, ben yaklaşık on gündür rahatsızım sürekli öksürüyorum hala iyleşmedim iyiyim ama sürekli kendimi yorgun hissediyorum. Diş etlerim ve dudağım da şişmiş. Vücudum buz gibi ancak ona rağmen ateş basıyor beni sanki ateşler içinde yanıyormuşum gibi. Ve aşırı terliyorum günde en az on defa bütün kıyafetlerimi değiştiriyorum. Bu yüzden günde üç dört defa banyo yapıyorum. Sizce enfeksiyon kapmış olabilirmiyim. Hastaneye gitmek istemedim geçer dedim ama geçmedi bir türlü. Burda hastalık yoktu ama bir haftadır okulların açılması sebebiyle virüs çıktı burada. Öğretmenler de virüs varmış ilçe hastenesi de onları karantinaya almış o yüzden hastaneye gitmek istemedim hamilelik yüzünden tedirgin oldum. Ne yapmam lazım yardım edin lütfen 😔🙏

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Mrblar, ben yaklaşık on gündür rahatsızım sürekli öksürüyorum hala iyleşmedim iyiyim ama sürekli kendimi yorgun hissediyorum. Diş etlerim ve dudağım da şişmiş. Vücudum buz gibi ancak ona rağmen ateş basıyor beni sanki ateşler içinde yanıyormuşum gibi. Ve aşırı terliyorum günde en az on defa bütün kıyafetlerimi değiştiriyorum. Bu yüzden günde üç dört defa banyo yapıyorum. Sizce enfeksiyon kapmış olabilirmiyim. Hastaneye gitmek istemedim geçer dedim ama geçmedi bir türlü. Burda hastalık yoktu ama bir haftadır okulların açılması sebebiyle virüs çıktı burada. Öğretmenler de virüs varmış ilçe hastenesi de onları karantinaya almış o yüzden hastaneye gitmek istemedim hamilelik yüzünden tedirgin oldum. Ne yapmam lazım yardım edin lütfen 😔🙏
Rabbim yardımcın olsun canm ama en iyisini doktor bilir en azından bi acile git bnce

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rabbim yardımcın olsun canm ama en iyisini doktor bilir en azından bi acile git bnce
Allah razı olsun inşallah canım. Eşim gidelim dedi ama ben tutturdum gitmeyecem diye . Gitseydim belki iyleşmiştim şimdiye kadar 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım bol bol sıvı tüket â
Çok sağol canım bende tüketiyorum ama hiç faydası olmuyor. Koronadan korkuyorum ya korona olduysam 😨😔

Nergiz

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun inşallah canım. Eşim gidelim dedi ama ben tutturdum gitmeyecem diye . Gitseydim belki iyleşmiştim şimdiye kadar 😔

Çok sağol canım bende tüketiyorum ama hiç faydası olmuyor. Koronadan korkuyorum ya korona olduysam 😨😔
Ben de grip oldum temizlik yaptım camlar açıktı soğuk aldım canım sen de çok sık banyo yapmışsın iyi değil yatağına gir dinlen Bikaç güne iyileşirsin korkuya kapılma

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir zamandayiz ki net kimse konuşamaz. Belirtilerin koronaya da benziyor farklı birseyde olabilir. Hele ki hamilesin burdan yorum yapmak sıkıntıli olabilir hala toparlanamadiysan bi doktora görün. Evde limonlu ballı şu iç meyve tüket geçmiş olsun

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Korona da oluyor ter basma sende korona olmus
Bir tek ben böyleyim eşime bulaşmadi hiç. Kaynanam rahatsız on gündür misafirim kendisi onada bulaşmadi.

Ben de grip oldum temizlik yaptım camlar açıktı soğuk aldım canım sen de çok sık banyo yapmışsın iyi değil yatağına gir dinlen Bikaç güne iyileşirsin korkuya kapılma
Ya bende hava soğuk baya burda ince giyiniyordum ve sürekli camları açık bıraktım ondan oldu galiba. Dinlenmek nasip olmadı ki. Hastalandığım günden beri kaynanam evde, dişlerini çekiyor takım yaptıracak eve geldi burda kalıyor. Oda bana yardım etmiyor bütün işleri yemek falan ben yapıyorum. Ve yemekte yapınca aşırı terliyorum . Misafirlerim gelip gitti hiç dinlenemedim dinlenseydim iki üç güne toparlanır dım😔😔

Öyle bir zamandayiz ki net kimse konuşamaz. Belirtilerin koronaya da benziyor farklı birseyde olabilir. Hele ki hamilesin burdan yorum yapmak sıkıntıli olabilir hala toparlanamadiysan bi doktora görün. Evde limonlu ballı şu iç meyve tüket geçmiş olsun
Çok sağol canım. Grip desem grip değil. Üşüttüm mü acaba diye düşünüyorum . İlk önce boğazım ağrıdı üç dört gün boğazıma birşey takılmış ve bırakmıyor gibiydi. Sonra sesim tamamen kısıldı. Vücudum her zerresinin ağrıdığını hissediyordum. Kemiklerimin kırıldığını düşünüyordum. Bazen ateş basıyor gibi oluyor bazen de buzların içinde olduğumu hissediyorum. Aşırı terliyorum. Ve bazen böyle yorgunluktan gözlerimi açamıyorum gözlerimin yerinden çıktığını hissediyordum. Kulaklarım parmaklarım belim ayaklarım her yanımda ağrı vardı. Böyle birden iyileşiyorum bı yarım saat aradan geçtikten sonra ağrıdan yatağa düşüyorum. Böyle işte hastaneye de gitmek istemiyorum korona diyecek eminim bebeğim içinde o ilaçları kullanmak istemiyorum 😭😔acaba fazlamı inat ediyorum doktora gitmemekle

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank

Aynn canm

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Canim en azindan bir ana sagligina git allah korusun korona olmussan bilemezsin belkide tasiyici degilsin ailenee bulasmadi benim esimin hic bir seyi yoktu rutin kontrol diye isyeri herkezi teste gonderdi pozitif cikti sonucu tasiyici degildi sukur hic birimize bulasmadi bebege zarari olur allah korusun gec kalmadan git derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar