Enfeksiyon varken ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilara 33 tarafından oluşturulan Enfeksiyon varken ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,117 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon varken ilişki
Konbuyu başlatan Dilara 33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilara 33

Dilara 33

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın 8+3haftalık hamileyim vajinada kaşıntı vardı doktor fitil yazdı 2 gün arayla kullan dedi bende kullanıyorum 2.fitili yarın kullanacam bu gün ilişki sonrası tuvaletten sonra akıntı ile birlikte kesmik kesmik ilaç çıktı idrar yaparken yanma yoktu ilişki sonrası oldu sizce tedavi süresince ilişki oldu diye mi oldu ya

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın 8+3haftalık hamileyim vajinada kaşıntı vardı doktor fitil yazdı 2 gün arayla kullan dedi bende kullanıyorum 2.fitili yarın kullanacam bu gün ilişki sonrası tuvaletten sonra akıntı ile birlikte kesmik kesmik ilaç çıktı idrar yaparken yanma yoktu ilişki sonrası oldu sizce tedavi süresince ilişki oldu diye mi oldu ya
Fitil kullanınca ılıskıye girme canım fitil bireye yaramaz ozman canım fitili koy we yat hic ilişki falan girme bende yasadım ben 4ay boyunca ilişkiye girmedim ve bol bol su iç canım

Dilara 33

Kayıtlı Üye
rank
Fitil kullanılırken ilişki olmaz ilaç bitimine kadar
Tamam canım çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fitil kullanınca ılıskıye girme canım fitil bireye yaramaz ozman canım fitili koy we yat hic ilişki falan girme bende yasadım ben 4ay boyunca ilişkiye girmedim ve bol bol su iç canım
Sağol canım 2 tane fitil zaten birini pazartesi attım diğerini yarın atacam ilaç bitiyor . Pişman oldum ya şimdi ilk fitil boşa gitti desene ama atar atmaz ilişki olmadı 😥

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım 2 tane fitil zaten birini pazartesi attım diğerini yarın atacam ilaç bitiyor . Pişman oldum ya şimdi ilk fitil boşa gitti desene ama atar atmaz ilişki olmadı 😥
Ewet canım bosa gıttı ama olsun zaten digeri yarar we bol bol su ic bide pamuklu bezler kes koy bacak arana cok ıyı gelıyor we hergun degistir bide yogurt ye bol bol

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Canım o fitileri kullanip sonra iliskiye girmen sana hiç bir yararı olmaz ki canım onları alıp uyuman lazim inşallah iyilesirsin rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Fitilin almıştır canım. Tedavin bitene kadar ilişkiye girmeden daha iyi olur, enfeksiyonun zor geçer yoksa.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar