Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ─░rmakk taraf─▒ndan olu┼čturulan Enfeksiyon ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 268 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 16 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Enfeksiyon
Konbuyu ba┼člatan ─░rmakk
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Aysem

Nur123

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
17 Haziran 2021
Can─▒m doktora git ila├ž yazs─▒n fitil yada suya kar─▒┼čan tozlar var onlardan yazar san─▒r─▒m ge├žmi┼č olsun

Ensarin annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 A─čustos 2021
Kizlar enfeksiyon gecireniniz war mi yogun sekilde we yanmaniz war mi ­čśö
Bende ge├žirdim benim ki kan─▒mda vard─▒ ne zaman nas─▒l gecirdigimi doktorlar bulamad─▒ ├žocu─čum ├╝zerinde etkisi olup olmad─▒─č─▒n─▒ da bulamad─▒lar sab─▒rla bekliyoruz in┼čallah ├žocu─čum da bir ┼čey yoktur ┼čimdi 32 haftal─▒k gebeyim hastal─▒─č─▒n ad─▒ cmv diye bir ┼čeymi┼č sadece gebelerde ├ž─▒k─▒yormu┼č

Ay┼čeee

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Temmuz 2021
­čÖő­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ─░drar yolu enfeksiyonu ge├žiriyorum d├╝n doktora gittim vajinal fitil ve antibiyotik verdi d├╝n ak┼čam kullanmaya ba┼člad─▒m hemen etkisini g├Âsterdi. Rahatlad─▒m Gecikmeden doktora g├Âr├╝nmeni tavsiye ederim

Hiraninannesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2021
Bende ya┼čad─▒m doktoruma s├Âyledim ila├ž yazd─▒ b─▒ kutu i├žinde iki ┼čase i├žeren toz gece yatmadan ├Ânce onu ─▒l─▒k suya koyup i├žtim ve sonra ge├žti sende dan─▒┼č doktoruna istersen can─▒m muhakkak ila├ž yazar

─░rmakk

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Ekim 2021
­čÖő­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ─░drar yolu enfeksiyonu ge├žiriyorum d├╝n doktora gittim vajinal fitil ve antibiyotik verdi d├╝n ak┼čam kullanmaya ba┼člad─▒m hemen etkisini g├Âsterdi. Rahatlad─▒m Gecikmeden doktora g├Âr├╝nmeni tavsiye ederim
Hangi ilaci kullaniyorsun canim sende ne gibi rahatsizliklar wardi

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar