Sorum var Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgc tarafından oluşturulan Enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,043 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon
Konbuyu başlatan Tgc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 34 haftalik hamileyim vajinamda yanma ve ağrı oldu antibiyotik kullandm fakat 1ay önce şuan durum yine aynı kafayı yemek üzereyim kaşıntı yanma dyanamyorum artık pazartesi randevum var doktora ayrıca akıntıya koyu sarı renginde bana önerileriniz varmi yıkamaktan helak oldum inanın artık çok zor durumdayim bide kafama takılan erken doğuma neden olurmu çok korkuyorum
Bende de aynı durum vardı adım atamiyordum ağrıdan kaşıntıdan kaynar suyla yıkanıyordum biraz iyi geliyordu sonra bir daha .. doktorm erken doğuma sebeb olabilir demişti çok fazlaydı bende o yüzden fitil ve ilaç kullandım kaç kez ilaçlar bitince hemen tekrar ediyordu bir iki aydır iyiyim arada kaşıntı oluyor krem var doktrun verdiği onu kullanıyorum hemen geçiyor. Doktorunun çizdiği yolu takip et benim doktorum bebeğe de bu enfeksiyon geçebilir demişti bu yüzden ilaçlara falan çok dikkat ettim hala da kasıklarda sancı oluyor buda enfeksiyondanmış doktor dedi çok kötü gerçekten ben ev işlerini bile yapamıyordum seni çok iyi anlıyorum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 34 haftalik hamileyim vajinamda yanma ve ağrı oldu antibiyotik kullandm fakat 1ay önce şuan durum yine aynı kafayı yemek üzereyim kaşıntı yanma dyanamyorum artık pazartesi randevum var doktora ayrıca akıntıya koyu sarı renginde bana önerileriniz varmi yıkamaktan helak oldum inanın artık çok zor durumdayim bide kafama takılan erken doğuma neden olurmu çok korkuyorum
Canım geçmiş olsun. Enfeksiyona en iyi gelen şey bol bol su içmek. Birde sirkeli suya oturuyorlar leğene yapıp. Bir dene istersen. İçin rahat etmezse sadece bol bol su iç atarsın inş enfeksiyonu

Tüm sayfalar yüklendi.