Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan Enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,455 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Enfeksiyon
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hamişimm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlarr
İdrar yollarımda ciddi oranda enfeksiyon varmış. 39+1 iz. Doğuma da az kaldı. Açılma ya da sancım felan yok ama doktor eğer normal olursa enfeksiyon kapar yoğun bakıma alırız bebeği dedi. Böyle bir şey yaşayanınız oldu mu? Bebeğime bişey olmaz di mi yoğun bakıma gitmesini istemiyorum 😔
Aynı şey sezeyan sa da mümkün beni de enfeksiyon var diye acil sezeryana aldılar bende ki enfeksiyon oğluma geçmiş şimdi onu sıkıntısı ile uğraşıyorum 🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlarr
İdrar yollarımda ciddi oranda enfeksiyon varmış. 39+1 iz. Doğuma da az kaldı. Açılma ya da sancım felan yok ama doktor eğer normal olursa enfeksiyon kapar yoğun bakıma alırız bebeği dedi. Böyle bir şey yaşayanınız oldu mu? Bebeğime bişey olmaz di mi yoğun bakıma gitmesini istemiyorum 😔
Kuzum sezeryan ile enfeksiyon gecmicek ise sezeryan ol

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Peki sezeryan olsan olmuyor mu
Devlet Hastanesine gidiyorum.. Son ana kadar normal için uğraşıyorlar. Hiç bi ilerlemem yok normal adına ama bilmiyorum ki ne olcak sadece antibiyotik verdi o da 1 haftaya geçirir mi bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryan istediğimi söyledim ama yanaşmadı çok. 🤷🏻‍♀️ Devlette sebepsiz yapmıyorlarmış son ana kadar beklicek galiba 😕

Sezeryan istediğimi söyledim ama yanaşmadı çok. 🤷🏻‍♀️ Devlette sebepsiz yapmıyorlarmış son ana kadar beklicek galiba 😕
Aynı şey sezeyan sa da mümkün beni de enfeksiyon var diye acil sezeryana aldılar bende ki enfeksiyon oğluma geçmiş şimdi onu sıkıntısı ile uğraşıyorum 🤦🏻‍♀️
Yaa çok geçmiş olsun 😔 ne gibi bi rahatsızlık verdi miniğe. İyi mi 🙏🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Devlet Hastanesine gidiyorum.. Son ana kadar normal için uğraşıyorlar. Hiç bi ilerlemem yok normal adına ama bilmiyorum ki ne olcak sadece antibiyotik verdi o da 1 haftaya geçirir mi bilemedim

Yaa çok geçmiş olsun 😔 ne gibi bi rahatsızlık verdi miniğe. İyi mi 🙏🏻
Hayırlısi inşallah

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr
Kardeşim de vardı 30 haftalık doğum yaptırdılar enfeksiyon bebegin kesesini delmiş 2 ay küvezde kaldı canım ☹️günde gelmiş niye sezeryan la almıyorlar riske atıyorlar

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşim de vardı 30 haftalık doğum yaptırdılar enfeksiyon bebegin kesesini delmiş 2 ay küvezde kaldı canım ☹️günde gelmiş niye sezeryan la almıyorlar riske atıyorlar
Yaa Allahım korusun bütün yavruları benim oğluşumuda 😔🤲🏻 bilmiyorum ki salı günü kontrolüm var eğer o zamana kadar bi açılma olmaz ya da sezeryan günü vermezse özele geçicem uzak çok ama bu korkuyla duramicam 😕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar