Sorum var Enfeksiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Feyza tarafından oluşturulan Enfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Enfeksiyon
Konbuyu başlatan Feyza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Zuleyha1

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar idrar yolu enfeksiyonuk bir türlü geçmiyor ne yapacağımı şaşırdım .Doktor erken doğuma sebebiyet verebilir dedi .
İlk kizimda ayniydim ve 32+4de dogdu mecburen sezeryana alindim kuvezde kalmisti kizim simdi ikinci hamileligimdeyim ilk baslarda yine oldu ve doktorum hergun bir fincan paoatya cayi onerdi hem bebegi rahatlatir hem drar yolu enfeksiyonun olmaz dedi gercektende olmadi hergun bir fincan iciyorum

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
İlk kizimda ayniydim ve 32+4de dogdu mecburen sezeryana alindim kuvezde kalmisti kizim simdi ikinci hamileligimdeyim ilk baslarda yine oldu ve doktorum hergun bir fincan paoatya cayi onerdi hem bebegi rahatlatir hem drar yolu enfeksiyonun olmaz dedi gercektende olmadi hergun bir fincan iciyorum
Kaç gün küvezde kaldı acaba

Feyza

Kayıtlı Üye
rank
Ben de her yolu denedim .İki kutu antibiyotik ve toz antibiyotik kullandım.Doktorum en son çok az miktarda enfeksiyon kalmış dedi doğuma kadar 10 günde bir monorol toz antibiyotik kullanacaksın dedi..

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar idrar yolu enfeksiyonuk bir türlü geçmiyor ne yapacağımı şaşırdım .Doktor erken doğuma sebebiyet verebilir dedi .
Bana da enfeksiyon var dedi ama ilacımı alamadım sanırım biraz da bosladim eczaneden gidip almadım gittiğimde zamanı geçmişti falan derken ha gidip yine yazdırdım yazdircam derken oldu bir ay ve doktor yeniden test yapılmalı demiş şimdi üç gündür ona gidecem sözde ama yarın kesin gidip test verip antibiyotik kullanmam lazım çünkü bebek için riskliymiş. Bol bol su içmek gerekiyor ve tuvaletin geldiği gibi yapmalısın inşallah geçer biran evvel
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Papatya çayı mı acaba alıp bende içsem mi doktora mı danişsam yoksa 🙄🙄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla benimde 10. Haftadan beri geçmiyor yeni kontrole gittim yine başlamış. Bu zamana kadar birsürü ilaç kullandım, içim dışım su oldu, yapmadığım kalmadı ama yok gitmiyor 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar