Ense kalinligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ceylankosova tarafından oluşturulan Ense kalinligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ense kalinligi
Konbuyu başlatan Ceylankosova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11+5 bugun ikili taramaya girdim ensesi kalin cikti 2.5 3.00mm olctuler perinatolojiye gittim onlarda ayni seyi soylediler sivi alalim dediler kabul edemedim..baska bir yere gittim kan verdim %99sonyc veriyo dediler 3mm kesin bir sonuc mudur down sendrimu icin bilen yada yasayan var mi

Efeayazz

Kayıtlı Üye
rank
Canım az önce bı post okudum için mi ferah tut ordaki anneye 6 mm demişler bebek yeni doğmuş ve gayet saglikliymis hiç takma kafana

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 11+5 bugun ikili taramaya girdim ensesi kalin cikti 2.5 3.00mm olctuler perinatolojiye gittim onlarda ayni seyi soylediler sivi alalim dediler kabul edemedim..baska bir yere gittim kan verdim %99sonyc veriyo dediler 3mm kesin bir sonuc mudur down sendrimu icin bilen yada yasayan var mi
Kuzum yüzde yüz olmuyor o sonuçlar yanılma payı oluyor en doğru sonuç için anneden kan alıp bakan özel klinikler var kesin sonuç öyle ogrenebilirsin

Efeayazz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yüzde yüz olmuyor o sonuçlar yanılma payı oluyor en doğru sonuç için anneden kan alıp bakan özel klinikler var kesin sonuç öyle ogrenebilirsin
Sanirim özel hastane benim de başıma geldi kan sonuçlarım çıktı bişey yok dendi ve maalesef o testler para verdirmek için n annelerin psikolojileriyle oynuyorlar

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Sanirim özel hastane benim de başıma geldi kan sonuçlarım çıktı bişey yok dendi ve maalesef o testler para verdirmek için n annelerin psikolojileriyle oynuyorlar
Sıvı aldırmaktan daha güvenli olduğu için inşallah ilerde bu teste ücretsiz devlet hastanelerinde yapılır

Tüm sayfalar yüklendi.