Enteragermia kids kullanan varmi aramizda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Letu tarafından oluşturulan Enteragermia kids kullanan varmi aramizda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 464 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Enteragermia kids kullanan varmi aramizda
Konbuyu başlatan Letu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Letu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu probiyotik kullanmaya başladım dün 5 aylık kızımda migde bulantısı bir kaşık su versem dahi anında çıkartmaya başladı ağız dolusu kusuyor ve halsiz. Kullanan ve aynı şikayetleri olan varmi acaba vermeyi kessemmi anlayamadım neden oldu kızım.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bu probiyotik kullanmaya başladım dün 5 aylık kızımda migde bulantısı bir kaşık su versem dahi anında çıkartmaya başladı ağız dolusu kusuyor ve halsiz. Kullanan ve aynı şikayetleri olan varmi acaba vermeyi kessemmi anlayamadım neden oldu kızım.
Kuzum ilacı yazan doktora danış mutlaka

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
Entirogermina bağırsakdaki bakterilerin atmasini saglayan probiyotik kusmasi icinde cavisgon du sanırım toz bir ilaç ya mamanin yada yoğurdun içinde atip bebegime veriyordum sende doktoruna danis canim

Tüm sayfalar yüklendi.