Sorum var Epduralmı goksa genel anestezimi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Epduralmı goksa genel anestezimi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 171 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Epduralmı goksa genel anestezimi?
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şubat ayında sezeryan olucam çok heyecanlıyım hemde kararsızım epduralmı yoksa genel anestezimi ile olayım genel anestezinin zararı var diye duydum bundan kaç yıl önce sezeryan genel anestezi ile yapılyordu hiç bir sorunda yaşanmıyordu. Ben epduraldan korkuyorum canlı canlı kesilmemden biliyorum o hisseyi görmüyorum amma yinede panikliyorum. Aramızda sezeryan olan anneler var hangisi daha kolay?

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Benim uyuşma olmuyor diye tamamen bayilttilar imkanım olsaydı kesinlikle belden uyuşturma isterdim bayiltildigin zaman kendine geldigin an acıyla uyaniyorsun narkozun etkisinin gecmesini beklemek saatlerce uyumak bunlar.zor diğer türlü uyuşuyor zaten hafif hissediyorsun bebeğini kucağına alıyorsun uyuşma geçtiği zaman hemşireye söyleyip ağrı kesici yaptırıyorsun birden ağrı şokuyla uyanmiyorsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar şubat ayında sezeryan olucam çok heyecanlıyım hemde kararsızım epduralmı yoksa genel anestezimi ile olayım genel anestezinin zararı var diye duydum bundan kaç yıl önce sezeryan genel anestezi ile yapılyordu hiç bir sorunda yaşanmıyordu. Ben epduraldan korkuyorum canlı canlı kesilmemden biliyorum o hisseyi görmüyorum amma yinede panikliyorum. Aramızda sezeryan olan anneler var hangisi daha kolay?
Şahsen annemden bildiğim kadarı ile bizi sezaryan doğurmuş ve o zaman genel anestezi varmış ilk başta anne kendine gelemediği için bebek edemiyormuş ve bundan kaynaklı sarılık oluyordu demişti . Ben epudural oldum bebeğimi karnımdan çıkarır çıkarmaz gördüm kıyafetini yanımda giydirdiler ameliyat haneden beraber çoktık çıkar çıkmaz hemen emzirdim 😍😍z ikinci bebeğimi de inşallah epudural olacağım

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen annemden bildiğim kadarı ile bizi sezaryan doğurmuş ve o zaman genel anestezi varmış ilk başta anne kendine gelemediği için bebek edemiyormuş ve bundan kaynaklı sarılık oluyordu demişti . Ben epudural oldum bebeğimi karnımdan çıkarır çıkarmaz gördüm kıyafetini yanımda giydirdiler ameliyat haneden beraber çoktık çıkar çıkmaz hemen emzirdim 😍😍z ikinci bebeğimi de inşallah epudural olacağım
Epduralda acı hiss edilmiyormi?

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bunyeden bünyeye değişiyor kuzum herkezde aynı olmuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım ben benim ilk doğumum normal oldu ikinci de onun sezaryen oldu benim kendi tercihim değildi tabii acilen olduğu için genel olmuştu çok ağrım oluyordu yani bilemiyorum hangisi daha iyi bilmiyorum ama çok ağrım olmuştu gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar