Sorum var Epidural sezeryan olan var mı kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Epidural sezeryan olan var mı kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,994 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Epidural sezeryan olan var mı kizlar
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Epidural sezeryan mi yoksa hep uyutularak yapilan sezeryan mi daha kolay ?
Belden altını uyuşturdular ama hissettim dogum boyunca bağırdım durdum canım acıyor diye bel ağrısı fln olmadi bende şiddetli başağrısı yaşadım 10 gün kadar ondada bol miktarda nescafe içtim agriyi kesiyordu deneyimim bu sekilde canım

A

Adsız anne adayı

Guest
Belden uyusturmali oldum üçüncü güne temizligime başladım bel ağrısı illa ki oluyo ama öyle uzun süre değil bı kaç gün sadece dayanikmayacak kadar ağır da değil tabi bünye meselesi ağrı eşiğin düşükse bilemicem 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şahsen bende sezeryan olursam genel anestezi isteyeceğim. Belden uyuşturma sonradan bel ağrısı yapabiliyormuş. Zaten fıtık ağrısı çekiyorum birde onun ağrısı eklenmesin 🤦🏻‍♀️
Kişiden kişiye göre değişiyor canım bende bel aprısı vs hiç yok 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Epidural sezeryan mi yoksa hep uyutularak yapilan sezeryan mi daha kolay ?
Şahsen epidural yaptırmanı tavsiye ederim hem direk bebeğini görüp emzirebiliyorsun 😍😍. Bu ağrı olayları bünyede bünyeye değişiyor canım 2 ay önce doğum yaptım doğumdan 2 saat sonra ayaktaydım 2 aydır da mecburi hastaneye git gel yapıyorum dinlenmedim bile ama ne ağrı ne sızı hiç.bit şey yok

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar