Epıdural

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gebe23 tarafından oluşturulan Epıdural başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Epıdural
Konbuyu başlatan Gebe23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Valla tam bilmiyorum canım ama ben tüplerimi baglatmayi düşünüyorm bi

Valla tam olarak bilmiyorum canın ben tüplerimi baglatmak icin sordum birkaç kişiye devlet becbur bi durum olmadan sezeryan yapmıyor dendi bana
Anladım kzuum hakkında hayırlısı kaç çocuğun.var.ki? Evet mecbur olmadıkça devlet sezeryan yapmıyor kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benım arkadasım devlette normal dogum epıdural olmustu cok yıllar once
Anladım cnm bende sorayım doktora bı dahaki gidişimde

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kzuum hakkında hayırlısı kaç çocuğun.var.ki? Evet mecbur olmadıkça devlet sezeryan yapmıyor kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım cnm bende sorayım doktora bı dahaki gidişimde
Eskıden isteyen sezeryan olabılıyordu sonradan yasaklandı devlet hastanelerınde zorunlu tuttular zorunlu olmadıkca normal yaptırıyorlar ama sen yındede şansını dene sor belkı yaparlar.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Eskıden isteyen sezeryan olabılıyordu sonradan yasaklandı devlet hastanelerınde zorunlu tuttular zorunlu olmadıkca normal yaptırıyorlar ama sen yındede şansını dene sor belkı yaparlar.
Yok kuzum zaten ben normal doğum olsun istiyorum sezeryan taraftarı değilim ki.. sadece epidural normal doğum oluyor ağrısız normal doğum açılma oluyor ama ağrıyı hissetmiyorsun belden aşağı uyusturuluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar