Sorum var Erkek bebek belirtileri nelerdir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kub1rra_ tarafından oluşturulan Erkek bebek belirtileri nelerdir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek belirtileri nelerdir
Konbuyu başlatan kub1rra_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bencede öyle kim ne derse desin bu benim düşüncem dış görünüş kız mı erkek mi olduğu anlaşılıyor kızlar da kalça kilo alıyor karın yuvarlak ama erkeklerde arkadan biri bakınca hiç anlamıyor hamile olduğunu sadece karın var ve sivri oluyor
Sizin belirtileri nelerdir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bencede öyle kim ne derse desin bu benim düşüncem dış görünüş kız mı erkek mi olduğu anlaşılıyor kızlar da kalça kilo alıyor karın yuvarlak ama erkeklerde arkadan biri bakınca hiç anlamıyor hamile olduğunu sadece karın var ve sivri oluyor
Aynen öyle bende direk kalça da büyümeye başladı vAlla afedersin ama göbek kalça bariz çıktı

rank
Aynen öyle katılıyorum oğlumda kimse anlamıyordu bile 9 aya kadar
Aynen öyle eltimin ilk oğlu oldu sadece karnı vardı hatta biri bi kere ona seslenmiş kadın yüzünü dönünce AA sen hamilemisin demiş şaşırmış ama ikinci kızı oldu normalde hiç basen kalçası yoktu dümdüz ama maşallah çok kilo almıştı kayınvalidem hatta demişti bu kızdır heryerden almış kilo oğlunda hiç almamıştı

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle eltimin ilk oğlu oldu sadece karnı vardı hatta biri bi kere ona seslenmiş kadın yüzünü dönünce AA sen hamilemisin demiş şaşırmış ama ikinci kızı oldu normalde hiç basen kalçası yoktu dümdüz ama maşallah çok kilo almıştı kayınvalidem hatta demişti bu kızdır heryerden almış kilo oğlunda hiç almamıştı
Aynen öyle inanrrm bende de öyleydi inanmayan da çoktu doğum yapınca da AA hamileydin diyen de bunda aldikda alıyoruz da bakalım vAlla kalçadan da göbekten de aldık vAlla zaten meyilliyimde almayaaa

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yaa ciddimisin diyorum işte benn😅😅
He vAlla bayağı bayağı ciddiyim aldık başımızı gidiyoruz 😀 iki oglanda çok almdim birinde 4 öbüründe 5 bunda en son 8 di ama erkekler masallah kilolu doğdu bunu da bilemem bu ayın sonunda gdiince ancak öğrenebilrim kız burda şehir hastanesine gttim ne foto verdi ne kg söyledi baştan savma gibi baktı bir dk o Malatya'da iyice bakıp söylüyordu

rank
He vAlla bayağı bayağı ciddiyim aldık başımızı gidiyoruz 😀 iki oglanda çok almdim birinde 4 öbüründe 5 bunda en son 8 di ama erkekler masallah kilolu doğdu bunu da bilemem bu ayın sonunda gdiince ancak öğrenebilrim kız burda şehir hastanesine gttim ne foto verdi ne kg söyledi baştan savma gibi baktı bir dk o Malatya'da iyice bakıp söylüyordu
Yaa olsun canım doğumdan sonra veririsin sağlıklı olunda kilo verilir 🤩😍doğru diyorsun burdaki devletlerde öyle ağzımıza s... Diklari kalıyor afedersin nefret ediyorum o yüzden en iyisi özel heleki gebeysen yüzde yüz özel tercih etmelisin ama işte gitmek isteyip ye gidemeyende var Allah yardımcılari olsun 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar