Erkek bebek belirtileri

• Konbuyu başlatan Dondu fatma
  • Toplam 33 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dondu fatma tarafından oluşturulan Erkek bebek belirtileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,227 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek belirtileri
Konbuyu başlatan Dondu fatma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Birde derler erkek bebek uyku yapmaz 😅
Önceki 2 oğlumda böyle değildim canım her gebelik bir olmuyor dedikleri doğru ilkinde çalışıyordum zaten ikincide sürekli hareket halindeydim sabahın köründe kalkar gece bi vakitte yatardım ama bunda hamile kaldığımdan beri kafam kalkmıyor bıraksalar bütün gün yataktan çıkmayacağım kim demişse yanlış demiş 😂

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Bebeği erkek olan anneler nasıl hamilelik geciriyorsunuz

Önceki 2 oğlumda böyle değildim canım her gebelik bir olmuyor dedikleri doğru ilkinde çalışıyordum zaten ikincide sürekli hareket halindeydim sabahın köründe kalkar gece bi vakitte yatardım ama bunda hamile kaldığımdan beri kafam kalkmıyor bıraksalar bütün gün yataktan çıkmayacağım kim demişse yanlış demiş 😂
Bnde öyleyim çok tembelleştim 😂 ya bide sırt ağrısı normal mi 18 haftalık olucam Allah nasip ederse sırtım ağrıyor bugün doktora gittim herşey normal gözüküyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bnde öyleyim çok tembelleştim 😂 ya bide sırt ağrısı normal mi 18 haftalık olucam Allah nasip ederse sırtım ağrıyor bugün doktora gittim herşey normal gözüküyor
Canım normal o tembellik hamileyken hemen hemen herkes yaşıyor maalesef aynı sıkıntıları ☺️bende bel ağrısı çok oluyor normal olsa gerek bu ağrılar vücudun ağırlık ve denge merkezi değişiyor ya hamileyken ondan kaynaklı sanırım

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal o tembellik hamileyken hemen hemen herkes yaşıyor maalesef aynı sıkıntıları ☺️bende bel ağrısı çok oluyor normal olsa gerek bu ağrılar vücudun ağırlık ve denge merkezi değişiyor ya hamileyken ondan kaynaklı sanırım
Allah razı olsun cevabın için çok teşekkür ederim sağ salim doğsunlar inşallah bebişlerimiz🤗🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar