Sorum var Erkek bebek beyleyen anneler sizlere bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Erkek bebek beyleyen anneler sizlere bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,986 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek beyleyen anneler sizlere bir sorum var
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende durtuyorum ama babasi kiyamiyor rahat birak cocugu. Durtup durma bisey olcak diyo 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eyvah eyvah yandik desenize 😂

Tesekkur ederim sizinkide erkek mi yoksa 😂 erkekler deliriyor galiba anne karninda 😂
Kız merak etme eşin yokken hallet sende ilerleyen zamanlarda hiç durmuyorlar hele bide tırnakları çıksın kilo alıp güçlensin mahvediyor 😂😂😂

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Korkma korkma benimkide öle balık gibi maşallah 37+5 olduk maşallah halada öle cumada sezaryana gircem
Ay ne guzel ben de sabirsizlikla bekliyorum dogacagi gunu ☺️

Evet erkek :) ama çılgın bebe için cinsiyet fark etmiyor ben annemin karnında daha betermişim en çok ben zorlamışım onu hep söyler 🙈 cocukken de bana patlamaya hazır el bombası lakabı kullanırdı ailem :) karın da nasılsa bebek dışarda da öyle oluyor 😂
😂 Doguncada cok hareketli olucak ozaman ayni babasi gibi 😂 yerinde duramiycak

Evet erkek :) ama çılgın bebe için cinsiyet fark etmiyor ben annemin karnında daha betermişim en çok ben zorlamışım onu hep söyler 🙈 cocukken de bana patlamaya hazır el bombası lakabı kullanırdı ailem :) karın da nasılsa bebek dışarda da öyle oluyor 😂
😂 Doguncada cok hareketli olucak ozaman ayni babasi gibi 😂 yerinde duramiycak

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Ben 24 + 4 haftalik hamileyim ve oglusum cok hareketli asiri derece. Hareket ediyor ve erken dogum belirtisimi bu yada erken dogum degilse bile cok hareket ettigi icin kordonunu boynuna dolarmi korkuyorum ilk hamileligim
Bende 21 haftalık erkek bebek bekleyen biriyim🙈🙈 benimde bazen çok haraketli bazen sakin ama bazen hiç kesmeden haraket ediyor normal yani birşey olmaz

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kız merak etme eşin yokken hallet sende ilerleyen zamanlarda hiç durmuyorlar hele bide tırnakları çıksın kilo alıp güçlensin mahvediyor 😂😂😂
Eyvah eyvah ben daha simdisi icin hareketli diyordum bide daha sonra tirnaklarini mi batiriyor 😂
Bende 21 haftalık erkek bebek bekleyen biriyim🙈🙈 benimde bazen çok haraketli bazen sakin ama bazen hiç kesmeden haraket ediyor normal yani birşey olmaz
Benimki surekli hareket ediyor iste calisiyorum hareket ediyor heleki gece eve geliyorum tam uyucam artik bi otarafa geciyor bi butarafa ya diyorum gece uyucagim bari kimildamada bende hemen uyuyayim 😂

Ayşegülcandaş

Kayıtlı Üye
rank
Ben 24 + 4 haftalik hamileyim ve oglusum cok hareketli asiri derece. Hareket ediyor ve erken dogum belirtisimi bu yada erken dogum degilse bile cok hareket ettigi icin kordonunu boynuna dolarmi korkuyorum ilk hamileligim
Canım Hiç korkmana gerek yok Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz Benim de aynı şekilde erkek çocuk ve çocuk zaten hareketli olması iyi bir şey zaten kötü bir şey değil Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz Benim de karnım derken hep diyorum ki bu çocuk nasıl bir şey olacak acaba dedim hiç yerinde durmuyordu Ama çok şükür bak sezeryan oldum şu an oğlum bir aylık daha doğrusu kırkımızı çıkacak öyle söyleyeyim ve şu anda Maşallah aynı şekilde kaynımda Nasılsa Şu an dışarıda da aynı şekilde hareketlere devam ediyor yani Hiç korkmana gerek yok kim ne söylerse söylesin kimsenin lafına inanma bazen doktorlar falan da söylüyor ama kimse neyin ne olacağını bilemez Allah'tan başka sen içini ferah tut cnm Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Canım Hiç korkmana gerek yok Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz Benim de aynı şekilde erkek çocuk ve çocuk zaten hareketli olması iyi bir şey zaten kötü bir şey değil Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz Benim de karnım derken hep diyorum ki bu çocuk nasıl bir şey olacak acaba dedim hiç yerinde durmuyordu Ama çok şükür bak sezeryan oldum şu an oğlum bir aylık daha doğrusu kırkımızı çıkacak öyle söyleyeyim ve şu anda Maşallah aynı şekilde kaynımda Nasılsa Şu an dışarıda da aynı şekilde hareketlere devam ediyor yani Hiç korkmana gerek yok kim ne söylerse söylesin kimsenin lafına inanma bazen doktorlar falan da söylüyor ama kimse neyin ne olacağını bilemez Allah'tan başka sen içini ferah tut cnm Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah
Cok tesekkur ederim bu arada allah analı babalı buyutsun cok saglikli bi hayatı olsun doktoruma demistim cok hareketli diye daha yeni hissedersin demisti ama yeni degil surekli cok hareketli donuyor saga sola geciyor canim yaniyor 😂 icerde keyif yerindeyse sorun yok ozaman 😂 ben kucukken cok fenaymisim annem 5 dakika bile oturmazmis cok inatciymisim insallah bana benzemez

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Eyvah eyvah ben daha simdisi icin hareketli diyordum bide daha sonra tirnaklarini mi batiriyor 😂

Benimki surekli hareket ediyor iste calisiyorum hareket ediyor heleki gece eve geliyorum tam uyucam artik bi otarafa geciyor bi butarafa ya diyorum gece uyucagim bari kimildamada bende hemen uyuyayim 😂
Ah ah benim doğum yaklaştı hareketler azalır diye beklerken benimki içerde daha çok kuduruyor valla hiç acımıyorum poposuna poposuna vuruyorum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar