Erkek bebek geç mi doğar gerçekten

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Erkek bebek geç mi doğar gerçekten başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,680 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek geç mi doğar gerçekten
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi♥️ ali

Seven

Kayıtlı Üye
rank

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Sorum yukarda bayanlar bugun kontrolum vardı 37+1gunluk hamileyim hiç sancım yook dpktor 2 haftaya kadar doğumun olmazsa sezeryana alıcaz dedi
Binsorun olmazzsaErkekler 41 e kadr dogmaya biliyor geç doguyorlar kizlar 38 gbi dogmus oluyor cevremde hep goruyorum
kızım 42 de oğlumda 37 de doğdu
Tam tersi olmuş sizinde😀 peki kilolari
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorum yukarda bayanlar bugun kontrolum vardı 37+1gunluk hamileyim hiç sancım yook dpktor 2 haftaya kadar doğumun olmazsa sezeryana alıcaz dedi
Bnmde 35 haftalik sancim wardi hep kasilmalarim sonra doktor ilac yazdi bugun kullanınca duzeldi gec dogmasi erken dogmasindsn iyi canm vucudu gelisir doktor bana da her ihtimale karsi ciger geliştirici ampuller werdi bebek icin sancilarim wardi diue

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
39 40 haftana kadar sancın olmazsa sezeryan olucaksın dedi

Amin inşallah cnm

Amin inşallah cnm

Sancın varmı peki benim sancım hiç yok
Belim cok agriyor bide kasiklarim agriyor doktor dedi dogumun yakın olduğu icin agrilarin oluyor normaldir dedi

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlısıyla saglikla kucagina almayi nasip etsin inşaAllah hayirli evlat eylesin inşaAllah benim oğlum tam 39. Haftada dogdu kizim 39+5 de dogdu

Tüm sayfalar yüklendi.