Erkek Bebek için isim önerisi

• Konbuyu başlatan Maria
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Maria tarafından oluşturulan Erkek Bebek için isim önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,741 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek Bebek için isim önerisi
Konbuyu başlatan Maria
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mehtapdenizhakkı

Kayıtlı Üye
rank
Değerli anneller bu ilk gebeliğim bebeğimin cinsiyeti erkek . Ben isim olarak Ali Asaf düşünüyorum ama eşim de Ali Arslan diyor kararsız kaldım. Başka önerisi olan varmı yardımcı olur musunuz 😍🥰😘
Ben de 14 haftayim henüz ögrenemedim cinsiyeti ama erkek olursa ismini
"Deniz Karan" düşünuyorum kiz olursa da "Deniz Minel" Allah hayirlisla saglikla kucaklarumiza almayi nasp eder inşAllah 🤲🙏

M

Maria

Guest
Değerli anneller bu ilk gebeliğim bebeğimin cinsiyeti erkek . Ben isim olarak Ali Asaf düşünüyorum ama eşim de Ali Arslan diyor kararsız kaldım. Başka önerisi olan varmı yardımcı olur musunuz 😍🥰😘
Ali Eymen ismi de çok güzel tavsiye ederim Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bende 13 haftalık hamileyim çok merak ediyorum dört gün sonra randevum var çok merak ediyorum bu ikinci hamileliğim ilki kız 😘

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah Mercan olabilir Can Alp Görkem
Allah razı olsun inşallah. Bu isimlerde çok güzel 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de 14 haftayim henüz ögrenemedim cinsiyeti ama erkek olursa ismini
"Deniz Karan" düşünuyorum kiz olursa da "Deniz Minel" Allah hayirlisla saglikla kucaklarumiza almayi nasp eder inşAllah 🤲🙏
Amin inşallah canım. Beklemek çok zor dimi ben çok geç öğrenmiştim cinsiyetini. Rabbim gönlüne göre versin inşallah Allah hayırlı evlatlar nasip etsin 🥰😘

Tüm sayfalar yüklendi.