Erkek bebek isim önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Erkek bebek isim önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,120 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek isim önerisi
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Evet eymende güzel aslında teşekkür ederim eşime birtürlü isim begendiremiyorum
Bende begendiremiyorum oglumda miran Miraç aras ayaz gibi isimleri koymak istedim Çağan koydu istemiyorum dedim ayvaz yazdiririm bak diyede kızdırırdi beni kizdada Alya Mina Sena ne dediysem beğenmedi şimdi Umay ismini cok begendim hosuma gitti koymak istiyorum bu seferde Fulin koyalim diyor sanirim nüfus memurluguna giderken yol boyu kavga edicez 🤣🤣

T

Tülay K.

Guest
İlk çocukta tek isim istedim eşim benim babamın ismini de ekletti tek istiyorum dediğim halde Mustafa Asaf yaptik🤭
Şimdi de tek koysam diyorum ama kardeşlerde tek çift olmasın diye ikisine de çift olsun dedik Yağız Aras olarak karar kıldık tercih ederseniz bu isimlerde güzel 😇

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğuma az kaldı isim konusunda kararsız kaldık aslında ben Metehan veya ömür düşünmüştüm vazgeçtik kulağa hoş gelen pek duyulmayan erkek bebek ismi için önerisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz (34+1)
Bizimde oglan cnm biz göktuğ koycaz bir de cift isim m olsa diyoruz. Eymen de kur an da geçiyor diyr biliyorum Göktuğ eymen olsun diyoruz bu sefer de abisi istemiyor tek göktuğ olsun dıyor bakalım isimler yardımcı olursa sana da düşünebilirsiniz bnm ilk oglumun adı da alper ve ben Metehan da koymayı düşünüyordum sonra Alpere döndük

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar