Erkek Bebek isimleri önerir misiniz ?

• Konbuyu başlatan Bsra
  • Toplam 51 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bsra tarafından oluşturulan Erkek Bebek isimleri önerir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,552 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek Bebek isimleri önerir misiniz ?
Konbuyu başlatan Bsra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Oğulumuza hala isim bulamadik 22 haftadayiz cok zorlaniyoruz sizlerin hoşuna giden Erkek isimi varmi? Şimdiden cok tesekkür ediyorum :)
Yigit efe istedim
Yigit ege koydum
Kulagina yigit ege okundu kimlige sadece ege yazdirdim .
Emir de guzel bir isim (bursaliyim emir sultan hazretlerinden dolayi emir istiyodum ailede koyan olunca vazgectim )
Yusuf ta cok guzel isim ama bende ilk harf takintisi var esim ve ben E harfiyle basliyo 🙈🙈 zor sectim ismi .
Oncelikle bir anlami olsun canim cnku birebir anlamini yansitiyor herkez . Cokda agir bir isim.koyma her cocuk kaldiramaz tersi olur(muhammed gbi) . İnsallah hayirlisiyla guzel bir isim bulursun . Ben cok dusundum 😂

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Oğulumuza hala isim bulamadik 22 haftadayiz cok zorlaniyoruz sizlerin hoşuna giden Erkek isimi varmi? Şimdiden cok tesekkür ediyorum :)
Benim prensesim olacak ama oğlum olsaydı yavuz ege yada yağız koyacaktik belki fikir olur canm ama yusufla çınar ismide hep hoşuma gitmistir

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Yigit efe istedim
Yigit ege koydum
Kulagina yigit ege okundu kimlige sadece ege yazdirdim .
Emir de guzel bir isim (bursaliyim emir sultan hazretlerinden dolayi emir istiyodum ailede koyan olunca vazgectim )
Yusuf ta cok guzel isim ama bende ilk harf takintisi var esim ve ben E harfiyle basliyo 🙈🙈 zor sectim ismi .
Oncelikle bir anlami olsun canim cnku birebir anlamini yansitiyor herkez . Cokda agir bir isim.koyma her cocuk kaldiramaz tersi olur(muhammed gbi) . İnsallah hayirlisiyla guzel bir isim bulursun . Ben cok dusundum 😂
Muhammed in yanına başka işin koyarsa ağır olmaz ama

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
33 haftada isimsiz bizim oğlumuzda 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teoman
Altay
Kutay
Yıldırım
Bu tarz isimler aklımızdan geçiyor ama ne koyucaz bakalım 🤭

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.