Sorum var Erkek bebek sünneti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticenin Annesi tarafından oluşturulan Erkek bebek sünneti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 870 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek bebek sünneti
Konbuyu başlatan Haticenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Bende erkek bebek bekliyorum çocuk cerrahı ile görüştüm 7 gün olduktan sonra yaptırabilirsiniz dedi ne kadar küçük o kadar çabuk iyileşir dedi birde yapan kişinin cerrah olması önemliymiş

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebekken sünnet ettirmek iyi oluyi mu acısı falan kaç aylıkken oluyo neler yaşadınız erkek anneleri tecrübenize ihtiyacım var merak ediyorum bide ne zaman sünnet düğünü yaptınız
Canım ben oğlumu 5.30 aylıkken sünnet ettirdim klips yöntemiyle dikişsiz. Bezli olduğu için ilesme süresi hızlıydı. Birde madecassol krem birde sarı kantoron yağı süreci huzlandirir. Egeyide doğumla beraber sünnet yaptırmayı düşünüyorum. Hastanede o uygulama varsa. Yenidoğanlara anestezi uygulamıyirlar. Ateşlenme ve ilaçta vermiyorlar hissetmediği için. Sende küçük yaptirirsan rahat edersin

Haticenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben oğlumu 5.30 aylıkken sünnet ettirdim klips yöntemiyle dikişsiz. Bezli olduğu için ilesme süresi hızlıydı. Birde madecassol krem birde sarı kantoron yağı süreci huzlandirir. Egeyide doğumla beraber sünnet yaptırmayı düşünüyorum. Hastanede o uygulama varsa. Yenidoğanlara anestezi uygulamıyirlar. Ateşlenme ve ilaçta vermiyorlar hissetmediği için. Sende küçük yaptirirsan rahat edersin
Ay sağol kuzum ya

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ay sağol kuzum ya
Küçükken yaptır buyugunce zor oluyor. Birde klips yaptırabilme imkanın varsa öyle yaptır derim canım iyi bı doktora. Olmazsa sende yenidoğan şeklinde yaptır araştır aklına yatarsa. Daha iyi olur ağlama acı felan yok. Ben Ege için duusnuyorum doğum yapicagim hastane yoksa doğumla beraber sünnet. 40 çıkınca düşünüyorum. 40 çıkana kadar cikamamiyoruz ya o yüzden. Bakalım hangisi hayirlisi

M

Merve efe eren

Guest
Kızlar bebekken sünnet ettirmek iyi oluyi mu acısı falan kaç aylıkken oluyo neler yaşadınız erkek anneleri tecrübenize ihtiyacım var merak ediyorum bide ne zaman sünnet düğünü yaptınız
Benim bebegim 3 aylik ve 2 hafta olacak sunnet yaptirali tabi biz biraz mecbur kaldik.endiseliysen simdi yaptirma ama bezi biraktirmadan yaptir derim daha cabuk iyilesir diger oglumda bezliydi yaptirdigimda ve cabuk iyilesti

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
5 aylık falandı sanırım sünnet ettirdiğim de, çok kolay geçti damar yolu açılmadı sadece pipisinin çevresinden iğne yaptılar 15 dk bekledik ve bizim yanımız da biz çocukla oynarken kestiler, operasyon bittikten sonra hemen bezini bağladık çıktık. Sünnet olmamış gibiydi normal altını alıyordum sadece pipisini kremleyip kapatıyordum. Ama ne kadar erken o kadar iyi. Düğün yapmadım oğlum 3 yaşında 7 yaşların da falan düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar