Erkek cocuk anneleri bakarmısiniz 🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Erkek cocuk anneleri bakarmısiniz 🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,816 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erkek cocuk anneleri bakarmısiniz 🌸
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalik qebeyim. 3bucuk yaşında oqlum war bir türlü sünnet ettirmek nasıp olmadi. Doqum yapmadan yaptırayım diyrum ama dewlet hastanelerini ariyrum yada ünwrste sünnet yapılıyormu diye maalesef diyorlar. Sünnet için hanqi bölümle qörüsmem qerekiyor dewlette. Özel 2bin TL istiyor bi sünnete. Bilqisi olan lütfen aydınlatsın 💝🌺

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
32 haftalik qebeyim. 3bucuk yaşında oqlum war bir türlü sünnet ettirmek nasıp olmadi. Doqum yapmadan yaptırayım diyrum ama dewlet hastanelerini ariyrum yada ünwrste sünnet yapılıyormu diye maalesef diyorlar. Sünnet için hanqi bölümle qörüsmem qerekiyor dewlette. Özel 2bin TL istiyor bi sünnete. Bilqisi olan lütfen aydınlatsın 💝🌺
Valla canim benim oğlum da 4 yaşında sünnet olmadi daha kucukken yaptircaktim 6 aylıkken çocuk doktoruna gittik muayene etti tahliller yapıldı falan enfeksiyon çıktı ertelendi hala daha yaptırmadım 19 gün sonra ikinci paşa da geliyo nasip se kırkı çıksın ikisini bir halledecem insallah

S

Sarisin

Guest
Ankarada ikamet ediyorsanız önerebileceğim bir ozel var fiyati da 500 tl , ben oglumu 4 aylıkken ettirdim sonrasında normal kontrollere hangi doktora gittiysem cok güzel sünnet olduğunu söylediler

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim benim oğlum da 4 yaşında sünnet olmadi daha kucukken yaptircaktim 6 aylıkken çocuk doktoruna gittik muayene etti tahliller yapıldı falan enfeksiyon çıktı ertelendi hala daha yaptırmadım 19 gün sonra ikinci paşa da geliyo nasip se kırkı çıksın ikisini bir halledecem insallah
Düşününce çok dara düştüm ben ya bende ilk doqduqnda yaptrcaktim 10qunlukken kaynanam yazık ben kıyamam dedik diretti yaptrmadi. Snra eşim suriyeye qitti 1 yıl qelmdi yaptramdm snra qeldi ha yaptırayım dedm cowid19 çıktı. Simdi niyetleniyrm nerde nasıl olacaqini hiç bilmiyrm 🤦‍♀️ sizin pasaniz olackms ikisi bir arada çıkar dedqnz qibi ne quzel benm kız olacak olmadan yaptırayım diyrum. Bu durum için çocuk doktruna mi qitmek qerek yani

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
gecen sene ben iki oglumu sünnet yaptim özel hastanede her bir cocuk icin 2.500 tl istrdiler mecbur yaptirdim bende

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Çocuk cerrahi yapiyir

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım çocuk cerrahi yapıyor.. 1yasamadan yapılması gereken bişey bnce benimki 7aylikken yapılmısti aklı yetmeden yürümeden emeklemeden daha iyi oluyo.hemde bez içinde çabuk iyileşiyor

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
3-5 yaş araai yapılmıyor fallik döneme denk geliyor

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Düşününce çok dara düştüm ben ya bende ilk doqduqnda yaptrcaktim 10qunlukken kaynanam yazık ben kıyamam dedik diretti yaptrmadi. Snra eşim suriyeye qitti 1 yıl qelmdi yaptramdm snra qeldi ha yaptırayım dedm cowid19 çıktı. Simdi niyetleniyrm nerde nasıl olacaqini hiç bilmiyrm 🤦‍♀️ sizin pasaniz olackms ikisi bir arada çıkar dedqnz qibi ne quzel benm kız olacak olmadan yaptırayım diyrum. Bu durum için çocuk doktruna mi qitmek qerek yani
Beni çocuk doktoruna gönderdiler di o zamanlar orası da çocuk cerrahi bölümüne yonlendirmisti günü falan da almıştık hatta ama tahlillerde sıkıntı çıkınca kaldı öylece

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım çocuk cerrahi yapıyor.. 1yasamadan yapılması gereken bişey bnce benimki 7aylikken yapılmısti aklı yetmeden yürümeden emeklemeden daha iyi oluyo.hemde bez içinde çabuk iyileşiyor
Bende yaptrcaktim ama aynı ewde kalınca eşimde başımda olmayinca bisey yapamdm kaynanam adimi wicdansz koymustu sen ne ciwdanszsn el kadar bebeqi sünnet ettrcen diye. Kaldı öyle smdi derdine düştüm. Aklı eriyo zaten sıpanin nerden anliyo bilmiyrm wallaha sünnet diyince çocuk anne çükümu kestirme diyo 3bucuk yasnda 2 arada bi derede kaldım 🤦‍♀️😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3-5 yaş araai yapılmıyor fallik döneme denk geliyor
Fallik dönemi nedr tam olarak hiç duymadm aklı eriyo qibisndenmi

Beni çocuk doktoruna gönderdiler di o zamanlar orası da çocuk cerrahi bölümüne yonlendirmisti günü falan da almıştık hatta ama tahlillerde sıkıntı çıkınca kaldı öylece
Anladım çok qecmis olsun 🌸 teşekkür ederim 🌺

gecen sene ben iki oglumu sünnet yaptim özel hastanede her bir cocuk icin 2.500 tl istrdiler mecbur yaptirdim bende
Zuriri o parayı wermek istemiyrum açıkçası dewlette makbulken ama dewlette nasıl oluyr aradqmda hiç bilqi wermiyorlar aqzlari yamuluyor sanki soruyum maalesef diyolar. Çok qecmis olsun bu arada masaAllah pasalara 🧿🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar