Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,817 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Erkek ismi önerirmisiniz canlarım ❤️
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
İlk oğlumun adında ben koydum Buğra
İkinci oğlumun adını da ben koydum Ege
Hayırlı geceler kızlar🥰
Biliyorsunuz ki 40 haftayı doldurdum bugün tam 40 +0 ım canım oğlum geldi gelicek amaaaaa bir sorunumuz var ki daha isim bulamadık 🤦🤦kızımın ismini ben koydugum için oğlumunkinide eşim koyucak öyle anlaştık eşimde çok aşırı kararsız🤷🤷 daha isim bulamamış şu an isim arıyoruz rica etsem erkek isimleri önerirmisiniz😘
Hem ahiretlik hemde anlamlı olsun istiyorum 🤗

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar🥰
Biliyorsunuz ki 40 haftayı doldurdum bugün tam 40 +0 ım canım oğlum geldi gelicek amaaaaa bir sorunumuz var ki daha isim bulamadık 🤦🤦kızımın ismini ben koydugum için oğlumunkinide eşim koyucak öyle anlaştık eşimde çok aşırı kararsız🤷🤷 daha isim bulamamış şu an isim arıyoruz rica etsem erkek isimleri önerirmisiniz😘
Yiğit cihat mert Furkan balım 🤭

Merve uzel

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar🥰
Ben çınar düşünüyorum canim 22 haftalık şuan sende dusun

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler kızlar🥰
Benim can parçamın adı Demir ❤️ Güçlü, kuvvetli, sağlam olsun diye adını Demir koyduk ❤️❤️ Sen de sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah canım 🙏🧿

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim can parçamın adı Demir ❤️ Güçlü, kuvvetli, sağlam olsun diye adını Demir koyduk ❤️❤️ Sen de sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah canım 🙏🧿
Amin canım benim Allah razı olsun
Rabbim oglunuda sana bağışlasın inşallah nasıl demir paşa iyi oldu mu canım benim en son hastanedeydiniz

Tüm sayfalar yüklendi.