Erken doğum riski olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Erken doğum riski olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,479 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski olanlar
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Şükür benim bi sorunum yok ama bende erken dogum yapiyorum ilki 27 hafta 2 ci 36 hafta bakalim 3cuncu kac haftalik olacak
27 mi nasıl oldu peki ben şuan 28+3 heran bebeği alabiliriz plesentada kanama başlamış dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnlar varmi benim gibi hergununu korkarak geciren hamileler.Benim rahim kısalığı yuzunden erkeen doğum riskim var ... dertlerimizi paylaşalım
Ben canim salı günü gittim plesentada kanama başlamış dedi afedersiniz tuvalete oturmaya korkar oldum heran sanki kanama başlayacak gibi her geçen güne seviniyorum birgün daha bebeğim benimle diye Allahım korktugumuza ugratmasin sağlıkla zamanlarını doldursunlar sağlıkla kavusalim hepimiz

Son düzenleme:

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canım istersen başka bir doktora da görün ben sana şöyle söyleyeyim ben 6 aylık bebeğimi kaybettim erken doğumuna ama benim sürecim çok karışıktı çalıştığım kurumda gittim perinatolog da o çok iyi doktor olduğunu söylüyorlardı rahim kısalığı mı olduğu halde bana dikiş atmadı aynı kurumda 2 doktor kesinlikle dikiş atılması gerekiyor dedi ama benim rahimin çengel şeklinde olduğu için riske giremediler daha bir profesyonel birini yapması gerekiyordu benim takip yoldum doktora da bir türlü gidemiyorum kanamalarım olduğu için ben hep kanamalı geçirmiştim en son bebeğini kaybettikten sonra gittim dedi neden yaptırmadın dedi ben olsam her türlü yapardım dedi o yüzden bu sefer her ihtimale karşı yapacak sen bence başka bir doktora git baktır yine de zaten onun bir ölçü mü var ona göre yapıyorlar herkese yapmıyorlar
Göründüm başka doktorada plasenta rahim ağzını kapatığı için hiç biri serklaj önermedi

27 mi nasıl oldu peki ben şuan 28+3 heran bebeği alabiliriz plesentada kanama başlamış dedi

Ben canim salı günü gittim plesentada kanama başlamış dedi afedersiniz tuvalete oturmaya korkar oldum heran sanki kanama başlayacak gibi her geçen güne seviniyorum birgün daha bebeğim benimle diye Allahım korktugumuza ugratmasin sağlıkla zamanlarını doldursunlar sağlıkla kavusalim hepimiz
Amin cnm inşalla 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar