Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,843 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
3 doz ilsc aldım kuzum ağrılar dursun diye şükür 3. Dozdan sonra durdu ağrılar bebek için 2 doz ciğer geliştirici vurdular. Şuan tek sıkıntı çamur gibi akıntım var o ne zaman durur bilmiyorum ama şükür ağrılar gectiya resmen ölüyorum sanıyordum ağrılarda 🤦🏻‍♀️rabbim kimseye yaşatmasın cidden çok zor
Evdemisin kanaman durdugu için son akintilar geçer korkma sakin ağır iş yapma dayan az kalmış canim

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun tatlim Allahim saglik kucagina almagi nasip etsin Kayra bebegi insallah hersey guzel olur su an nasilsin iyimisin kuzum

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok gecmis olsun tatlim Allahim saglik kucagina almagi nasip etsin Kayra bebegi insallah hersey guzel olur su an nasilsin iyimisin kuzum
Şükür iyiyim kuzum ağrım yok NST ye bağladılar yeniden bide covid testi aldılar şimdi ama neden aldılar doğum olmayacaksa onu anlamadim

Tuana Aryanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
allah yardımcın olsun bnde dün kontrol için geldim rahim ağzı kısalması olmuş hastaneye yatış verdi yatıyorum şimdi allah seninde bnmde gebe olan herkese Allah'ım şifa versin inşallah rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah canım 🤲🏻

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
allah yardımcın olsun bnde dün kontrol için geldim rahim ağzı kısalması olmuş hastaneye yatış verdi yatıyorum şimdi allah seninde bnmde gebe olan herkese Allah'ım şifa versin inşallah rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah canım 🤲🏻
Amin kuzum Allah'ım sana da yardımcı olsun şafi ismi ile şifa versin inşallah ben şükür şuan baya iyiyim gece de ağrı kesilsin diye ilaç verdiler o etki etti biraz bebek için 2. Doz ciğer geliştirici vurdular covid testi aldılar bakalım doktor ne diyecek inslahh çıkartırlar 🤲🏻bir şey kalmadı diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende kendine çok dikkat et kuzum stres yapma Allah'ım tekrardan yardımcın olsun

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ağır filan kaldırmadim kuzum bianda oldu ne oldu ise zaten eşim evde iş yaptırmıyor bizde anlamadik ama şükür susn iyiyim 3 tane ilaç verdiler ağrım 3. Dozdan sonra gitti şükür yarım saat önce bebeğe 2. Doz ciğer geliştirici iğne vurdular tekrardan bakalım tek sıkıntı akıntı çamur hâlinde geliyor oda düzelse inşallah geçen hafta kontrolde bir sıkıntı yoktu 1 hafta ikeri demişti doktor bugün acilde giriş yaptım bebej 30 haftalık gözüküyor dedi 1cm açılma var ve yumuşama var deyip bebek doğarsa diye küvez olan hastaneye nakil verdi şuan orda yatıyorum hayırlısı 🤲🏻
Canim benim Allah sifa versin dikkat et insallah bebegini vaktinde saglikli bi sekilde alirsin kucagina taburcu olduktan sonrada evde ayaklarini yukari kalicak sekilde surekli dinlen 🤲

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri vajinal ağrım vardı bugün saat 3 gibi kanama başladı doktora geldim bebek 28 haftalık ama 30 haftalık ölçümleri dedi alttan muayne ile baktı açılman var dedi kanama hâlâ devam ediyor NST ye bağlandım sancı çıktı ki var zaten bide ciğer geliştirici iğne vurdular 🤦🏻‍♀️ şimdi başka hastaneye sevk etti serum bitsin oraya ambulans ile sevk başlayacak ve inanılmaz korkuyorum .. doktor dün neden gelmedim diye sordu siz siz olun ufak bir Ağrı da bile gidin kanama olmasa yine gelmeyecektim ben. Nolur dua edin erken gelmesin çok küçük daha🤲🏻
Gecmis olsun kuzum insallah meleginin zamanin da ve saglikla gelir insallah🙏

Tuana Aryanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum Allah'ım sana da yardımcı olsun şafi ismi ile şifa versin inşallah ben şükür şuan baya iyiyim gece de ağrı kesilsin diye ilaç verdiler o etki etti biraz bebek için 2. Doz ciğer geliştirici vurdular covid testi aldılar bakalım doktor ne diyecek inslahh çıkartırlar 🤲🏻bir şey kalmadı diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende kendine çok dikkat et kuzum stres yapma Allah'ım tekrardan yardımcın olsun
inşallah canım inşallah bnde bişey yok şükürler olsunda ilaçlar serumlar falan bitti bok bol yat dinlen diyorlar hastanede ne sıkıcı rahat deil tedirginlik işte

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Sanada geçmiş olsun adaşım🤗rabbim yardimciniz olsun bendede cikdi rahim ağzı kisaligi progestan kullanıyorum şükür yatacak kadar bişey yok ama ara ara Kasik ağrım bide kasılmalarım oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar