Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,843 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski 🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Annemde çok çekmiş beni hep ignelerle tutmuşlar. Wc ye bile sürünerek gidiyormuş hastahanede yatmış uzun Bi süre :) hatta ben dogasıya kadar bana erkek demişler Herşeyim mavi alınmış Bi bakmışlar süprizzzzz :)
😂😂 Aynıyız kız banda tek bir tane doktor kız bu çocuk saçı çok fazla demiş annem de hep ortak almış diğerleri erkke demiş tek doktorun dediği çıkmış annem diyor i yuzden hep erkek gibi yetiştin nedense çok yiğit biriyim ama söz konusu insanın evlsdi olunca o yiğitlik vs kalmıyor 😂😂

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Aynıyız kız banda tek bir tane doktor kız bu çocuk saçı çok fazla demiş annem de hep ortak almış diğerleri erkke demiş tek doktorun dediği çıkmış annem diyor i yuzden hep erkek gibi yetiştin nedense çok yiğit biriyim ama söz konusu insanın evlsdi olunca o yiğitlik vs kalmıyor 😂😂
Bende erkek gibi yetişmişim. Ruhumda erkeklik varmış onu görmüş doktor diyorum hep 😄 karete tekvando yaptım. Maç izlemeye stada gittim. Kız grubum vardı. Bildigin erkek gibiydim. Erkeklerin içinde yetiştim resmen yaptıgım spordan kaynaklı. Evlenince dedigin gibi eski benden eser yok 😄😄😄

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende erkek gibi yetişmişim. Ruhumda erkeklik varmış onu görmüş doktor diyorum hep 😄 karete tekvando yaptım. Maç izlemeye stada gittim. Kız grubum vardı. Bildigin erkek gibiydim. Erkeklerin içinde yetiştim resmen yaptıgım spordan kaynaklı. Evlenince dedigin gibi eski benden eser yok 😄😄😄
Al benden de o kadar kuzum ama evlenince insan yontuluyir eşimden daha odunum 😂😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Benim oğlum da 7 aya kadar ara ara geliyor du canim hmilelik boyunca progestan hap proluton iğne kan sulandırıcı kullanmistim aktif kanama deil o yüzden geliyor demişti 36 haftaya kadar icimde kaldi oğlan sag salim geldi dunyaya inşallah seninkid o haftalari bekler annesine kavusmak icin sabirsizlanmaz 🥰
Çok erken teyzesi ben gelmesini istemiyorum 🥺

Yaa ağzından bal damlıyor kuzum iyi ki varsınız oğlum çok güçlüde ben değilim sanırım çok ağrım var 🥺🥺
Bugün nasılsın kuzucum daha iyi misin

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün nasılsın kuzucum daha iyi misin
Kuzum ağrım var kasıklarım da aygaa kalınca bebek baskı yapıyor kasıklarıma tekme atiyir canım daha çok yanıyor çamur gibi akıntı hala geliyor ilaç biraz fayda ediyir eski halime dönüyorum anı sancılar giriyor bakalım sağolsun eşim bugün hiç kaldırmadı ama lavaboya gitmek için bile 2 dkk kalksam zulüm gibi 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşün oturunca bile ayıptır söylemesi vajinam sızlıyor direk yatıyorum 🤦🏻‍♀️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kuzum ağrım var kasıklarım da aygaa kalınca bebek baskı yapıyor kasıklarıma tekme atiyir canım daha çok yanıyor çamur gibi akıntı hala geliyor ilaç biraz fayda ediyir eski halime dönüyorum anı sancılar giriyor bakalım sağolsun eşim bugün hiç kaldırmadı ama lavaboya gitmek için bile 2 dkk kalksam zulüm gibi 🤦🏻‍♀️
Allah iyilik versin cnm inşallah daha iyi olursun. Geldimi annen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar