Erken doğum riski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Acemi anne tarafından oluşturulan Erken doğum riski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,641 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum riski
Konbuyu başlatan Acemi anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Hım bebiş 2 hafta önden gidiyor maratona katılacakmış 😁 şaka bir yana yaşım 37 ve ilk doğum bunu gerekçe gösteriyorlar birde tedavi ile oldu riske atmak istemiyorlarmış ya sezeryan fikrine alıştım sıkıntı değilde bu memişler neden sütle dolmadı madem bebiş ilerde kız değil süt su bile çıkmıyor mübarrkkerden

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hım bebiş 2 hafta önden gidiyor maratona katılacakmış 😁 şaka bir yana yaşım 37 ve ilk doğum bunu gerekçe gösteriyorlar birde tedavi ile oldu riske atmak istemiyorlarmış ya sezeryan fikrine alıştım sıkıntı değilde bu memişler neden sütle dolmadı madem bebiş ilerde kız değil süt su bile çıkmıyor mübarrkkerden
Allah seni 😂 anladım canım aman ikiside doğum sonuçta sağlıkla doğsun da gelir daha canım ya hiç gelmezse doğumdan sonra yine gelir endişe etme hiç

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar 35 haftadayım bebişim 3 hafta ilerde gidiyor usg de 38 hafta bebişin sıvısının 3de 2si azalmış şimdilik bebeği besliyor dedi ama gerçekde daha 2 haftası var 37 tamamlanmasına Dr haftaya nst ye alacak sonuca hazırlık ol haftaya sezeryan olur dedi ama günü tamamlanası sadece kg ve boy olmamalı bence başına böyle bişey gelen varmı be işin sağlığında sıkıntı oldumu çiğerlerinde yada başka yerinde ilk gebeliğim acaba sırf sezeryan olması için mi diyor gerçekmi öyle özel sonuçta devlete randevü almak ne mümkün 🙄
Ben 35 haftada suyum patladı dogurdu benimde 33 haftalık yanı geriden geliyordu 2 kılo dogdu hıcbır sıkıntı yasamadı kuveze bıle girmedi sukur senın zaten önde gidiyor muz sorun yazamazsın bnce

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar