Erken dogum tehlikesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Erken dogum tehlikesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 429 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken dogum tehlikesi
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 29 haftalik gebeyim.en erken kac haftaliktan itibaren bebek erken dogarsa kuvezde yasaya bilir?

İlahə313

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Bende 29 Haftalık Hamileyim 1 2 kez sancım Oldu Doktorum Erken Doğum yaşaya biliriz dedi DÜn doktora gitdim bakdı Hiç bi şey yok normal hər şey dedi ama sen genede Kendini koru Çocuk bu haftalarda olursa yaşayamaz🥺 32ci haftasını tamamlayandan Sonra sıkıntı olmaz Dedi Allahın İzni İlə🤲 dualarınızda unutmayın.
Allah Salıcıkla Hepimize Kucamıza Almayı Nasib Etsin🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥺🥺

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Bende 29 Haftalık Hamileyim 1 2 kez sancım Oldu Doktorum Erken Doğum yaşaya biliriz dedi DÜn doktora gitdim bakdı Hiç bi şey yok normal hər şey dedi ama sen genede Kendini koru Çocuk bu haftalarda olursa yaşayamaz🥺 32ci haftasını tamamlayandan Sonra sıkıntı olmaz Dedi Allahın İzni İlə🤲 dualarınızda unutmayın.
Allah Salıcıkla Hepimize Kucamıza Almayı Nasib Etsin🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥺🥺
Teknoloji ve tıp çok ilerledi canım 29. haftada doğum yapan arkadaşımın bebeği yaşına gircek nerdeyse o yüzden olumsuz düşünme eğer böyle bi riskin varsa ciğer geliştirme iğnesi isteseydin çok faydası oluyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.