Erken doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma Anlayışlı tarafından oluşturulan Erken doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,194 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken doğum
Konbuyu başlatan Şeyma Anlayışlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda

Şeyma Anlayışlı

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar 34+2gunluk gebeyim doktorum 35 haftada bebeği alırım dedi 4 kutu ciğer geliştirici iğne verdi vuruldum bitti acaba bebeğim kuveze yada yoğum bakıma girermi

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar 34+2gunluk gebeyim doktorum 35 haftada bebeği alırım dedi 4 kutu ciğer geliştirici iğne verdi vuruldum bitti acaba bebeğim kuveze yada yoğum bakıma girermi
Ben 34de ikizlerimi dünyaya getirdim cnm doktorum banada 4 tane igne geliştirici igne vuracaktı ama 2sini vurulmak nasip oldu kilosu iyiyse bebisin enfeksiyonda yoksa ınşaallah küveze girmez ben 2 ciğer geliştirici igne vurulmama rağmen kiloları 2.500 üzeri oldukları için küveze girmediler ınşaallah seninki de girmez içini ferah tut bebeğine kilo yapacak yiyeceklere Yüklen cnm

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım inşallah birşey olmaz yengem de 35 de doğum yaptı ertesi gün eve geçtiler

Seyhan

Kayıtlı Üye
rank
Benim de erken doğum riskim var canım 30+3teyim. 36 37ulassa keşke dedi doktorum. En azinda 34 35 görürsek yine sıkıntı olmaz gerekirse en fazla 1 hafta kalır kuvezde dedi. Hayırlısı bakalım. İnşallah vakitli doğar bebeklerimiz

Tüm sayfalar yüklendi.