Erken gebelik testi ile. Hamile olduğunu öğrenmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Erken gebelik testi ile. Hamile olduğunu öğrenmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 907 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken gebelik testi ile. Hamile olduğunu öğrenmek
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar erken gebelik testi ile hamile olduğunu öğrenen varmı adetten kaç gün önce yaptınız hani bazı testler var 6 gün öncesinden yababiliyorsun diyorum acaba erken gebelik testi mi alsam yarın yapsam 25. 10 adetim normalde yarın yaparsam 5 veya 6 gün kalmış olcak adetime tam gününde veya bir gün erken geliyor bazenleri

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar erken gebelik testi ile hamile olduğunu öğrenen varmı adetten kaç gün önce yaptınız hani bazı testler var 6 gün öncesinden yababiliyorsun diyorum acaba erken gebelik testi mi alsam yarın yapsam 25. 10 adetim normalde yarın yaparsam 5 veya 6 gün kalmış olcak adetime tam gününde veya bir gün erken geliyor bazenleri
Cnm ins hayirli guzel pozitif haberler alirsin. Ben adetime bir gun kala erken gebelik testi yapmistim ve silik cikmisti. Ama benimki gec dollenme ile gebe kaldim fark eder mi bilmiyorum cnm. Ayni gun kan verdigimde ise degerim 40 cikmisti

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ins hayirli guzel pozitif haberler alirsin. Ben adetime bir gun kala erken gebelik testi yapmistim ve silik cikmisti. Ama benimki gec dollenme ile gebe kaldim fark eder mi bilmiyorum cnm. Ayni gun kan verdigimde ise degerim 40 cikmisti
Adetimi bekliyemiyorum sabırsızım biraz yapsam mi diye düşünüyom

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ben erken gebelik testi ile yapdim silik cizgi cikdi sora adetim gecikdi capdim yine silik cikdi😃kan analizi verdim 2 hefdelik hamile oldugmi bildim şimdi 14 hafdadayiz

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Ben erken gebelik testi ile yapdim silik cizgi cikdi sora adetim gecikdi capdim yine silik cikdi😃kan analizi verdim 2 hefdelik hamile oldugmi bildim şimdi 14 hafdadayiz
Ne güzel Allahım kucaniza almayı nasip etsin inşallah hayırla sağlıkla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy canim cok zor bir durum😁🤭 ben olsam bende sabirsiz olurdum. Baksana ben bile bir gun onceden yapmistim😁 ama canim bekelyebiliyorsan bekle. En azindan kesin sonuc alirsin
Kaç gün bekliyim sence

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptım canım tarihinden bı gün önce yaptım tama net çıktı

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Ben adetim birgun gectı yapmıstım cıkmıstı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar