Sorum var Erken gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Erken gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken gebelik testi
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar adetime 5 gün var test yaptdım ikinci çizgi çıkdı. Karınımın asağsında adet ağrıları var sık sık da idrara çıkyorum hamilelik ola bilirmi? Ağrının olması normalmi
Var galiba canım ağrıların da eğer gebelik varsa normal inş sağ sağlim kucağına alırsın hayırlı olsun 🥰

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar adetime 5 gün var test yaptdım ikinci çizgi çıkdı. Karınımın asağsında adet ağrıları var sık sık da idrara çıkyorum hamilelik ola bilirmi? Ağrının olması normalmi
Ben bu kızımda 1 hafta önce erken gebelik testimde silik çizgiyi gördüm adetime 2 gün kalada kan vermiştim pozitifti. Tebrik ederim canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Havanın sıcaklığına bakma ayaklarına çorap giy şimdiden. Karnın ağrıması normal rahmin genişlemeye ve damarlar genişleme yapacak. Folik asiti her şekilde almaya başla hemen 😊

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu kızımda 1 hafta önce erken gebelik testimde silik çizgiyi gördüm adetime 2 gün kalada kan vermiştim pozitifti. Tebrik ederim canım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Havanın sıcaklığına bakma ayaklarına çorap giy şimdiden. Karnın ağrıması normal rahmin genişlemeye ve damarlar genişleme yapacak. Folik asiti her şekilde almaya başla hemen 😊
Folik asiti gebelikden önce kullanıyordum

Tüm sayfalar yüklendi.