Erken gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Erken gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,455 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken gebelik testi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Valla cnm ben şuan çalışmayı düşünüyorum oğluma bakacak kimse yoktu onuda kreşe vermeyi düşünüyorum yani beni buna itekleyen eşim oldu kavgalqrda söyledikleri yani şuan çok karmaşık kafam sen nasılsın cnm
Ahhh kuzum ya duzene bir girmedi demi Rabbim yardimcin olsun kres varsa aslinda onun icinde senin icinde cok iyi olurdu
Bende şükür kuzun yarin tatil yolculugu basliyor valiz camasir onlarla ugrasiyorim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Erken gebelik testi adetimize kaç gün kala yapılır bilen var mı canlar birde hangi testi önerirsiniz
Adetine 1 hafta kala yapabilirsin canım ama boşuna ona para vermek yerine direk net sonuç için kan vermek daha mantıklı her şey gönlünce olsun inşallah 🙏🏻

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ahhh kuzum ya duzene bir girmedi demi Rabbim yardimcin olsun kres varsa aslinda onun icinde senin icinde cok iyi olurdu
Bende şükür kuzun yarin tatil yolculugu basliyor valiz camasir onlarla ugrasiyorim
Yok canım hiç düzene giremiyorum bakalim eşim in gönlü olursa birşey cikarmazsa gideceğim yazılmaya iyi tatiller cnm yolun açık olsun çok güzel olur 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adetine 1 hafta kala yapabilirsin canım ama boşuna ona para vermek yerine direk net sonuç için kan vermek daha mantıklı her şey gönlünce olsun inşallah 🙏🏻
Aynen cnm yaptim birşey çıkmadı 😍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok canım hiç düzene giremiyorum bakalim eşim in gönlü olursa birşey cikarmazsa gideceğim yazılmaya iyi tatiller cnm yolun açık olsun çok güzel olur 🤗

Hayırlisi olsun kuzum
Teşekkür ederim kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

İyi kuzum sevindim adına

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar