Erken gebelik testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Erken gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 936 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Erken gebelik testi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dayanamadım erken gebelik testi yaptım hamile değilsin çıktı nekativ daha adetime 6 gün var ne diyorsunuz

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dayanamadım erken gebelik testi yaptım hamile değilsin çıktı nekativ daha adetime 6 gün var ne diyorsunuz
Cnm cok anlamam ben ama, ben adetime bir gun kala, erken gebelik testi yaptigimda okadar silik cikti ki, kan verdim ayni gun 40 cikmisti. Sen biraz erken yaomissin sanki tatlim. Adetinin gecmesini bekle cnm

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yinede adet tarihini bekle derim canım yanlış olabiliyor benim adetim den 9 10 gün geçmişti öyle test yapmama rağmen silik çıkmıştı 😊

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Yinede adet tarihini bekle derim canım yanlış olabiliyor benim adetim den 9 10 gün geçmişti öyle test yapmama rağmen silik çıkmıştı 😊
Hmm sagol canim yani nekativ çıktı diye nekativ olmuyor hemen degilmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm cok anlamam ben ama, ben adetime bir gun kala, erken gebelik testi yaptigimda okadar silik cikti ki, kan verdim ayni gun 40 cikmisti. Sen biraz erken yaomissin sanki tatlim. Adetinin gecmesini bekle cnm
Evet erken yaptım haklısın dayanamadım 😔canim ama nekativ diye nekativ değildir hemen dimi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Adetten once test de cıkmaz ki canim adetini bekle gectıkten en az 4 5 gun sonra yap erken testlerde genelde hamile olup ustune adet gorunce obur adet olmadan cıkıyor teste

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canm çok erken yaptığın içindir belkide ben 3 kere yapıp hepsinde tek gördüğümde piskolojikmen bozulmuştu banda bekle dediler sonra güzel haberi aldım inşallah sende güzel haberler alırsın 🙏
Hayırlısı olsun nasip kismet😊😍❤️yok üzülmedim bu ay olmazsa öbür aya olur Rabbım ne zaman naisl ederse hayirlisi ama belkide erken diye çıkmadı bakalim

Adetten once test de cıkmaz ki canim adetini bekle gectıkten en az 4 5 gun sonra yap erken testlerde genelde hamile olup ustune adet gorunce obur adet olmadan cıkıyor teste
Bilmem erken gebelik testi var 6 gün önce yapabiliyorsun diye ondan alıp yaptım ve çıkmadı

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun nasip kismet😊😍❤️yok üzülmedim bu ay olmazsa öbür aya olur Rabbım ne zaman naisl ederse hayirlisi ama belkide erken diye çıkmadı bakalim

Bilmem erken gebelik testi var 6 gün önce yapabiliyorsun diye ondan alıp yaptım ve çıkmadı
Adetin geçsin ondan sonra dha hayırlı sonuç alirsin cnm aynen rabbim onun saatini vaktini yazmış zaten zamanında biz ne desek ne yapsk boş kendimden biliyorum 🙈🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar