Ertesi gün hapı sonrası gecikme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Ertesi gün hapı sonrası gecikme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,538 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ertesi gün hapı sonrası gecikme
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 廾 azalᏝ

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Şimdiden iyiki doğmuş prenses 🥰 benimki de şubatta 2 olacak doğum gününün ertesi günü memeye veda edecez inşaAllah 😵‍💫 kardeş için de aksi bir durum olmasa 2 buçuk 3 belki diyorum
İyi ki teyzesi🌹🥰hakkınızda hayırlısı olsun canım ben memeden keserken süt vermeye başlamıştım inek sütü bebe bisküvisi koyuyordum içine bazen de ballı yapıyordum 1 çay bardağı süt içiriyorsam 1 çay kaşığı bal veriyordum koyuyordum içine geceleri ve öğlen uykusundan önce verip uyuttum öyle kolay bıraktı canım aklında bulunsun sonraları uyku öncesi değil de öylesine gün içinde kurabiye kekin yanında veriyorum inek sütü vitamini alıyor hem iyi gelir

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İyi ki teyzesi🌹🥰hakkınızda hayırlısı olsun canım ben memeden keserken süt vermeye başlamıştım inek sütü bebe bisküvisi koyuyordum içine bazen de ballı yapıyordum 1 çay bardağı süt içiriyorsam 1 çay kaşığı bal veriyordum koyuyordum içine geceleri ve öğlen uykusundan önce verip uyuttum öyle kolay bıraktı canım aklında bulunsun sonraları uyku öncesi değil de öylesine gün içinde kurabiye kekin yanında veriyorum inek sütü vitamini alıyor hem iyi gelir
Maşallah iyi geçmiş yani bıraktırma süreci inşaAllah bizim de öyle olur o kadar düşkün ki emmese de gelip sarılıyor temas sevmeyen bebek gidip gelip öpüyor 🫣 ya uyurken bile gözleri kapalı resmen uyku arkadaşına sarılır gibi kucaklayıp uyuyor bu yüzden belimin ağrısından bahsetmek bile istemiyorum bana kalsa çoktan keserdim de annem çok vicdan yaptırıyor 🤷‍♀️ inek sütü kaynanam sağıp gönderiyor kesinlikle içmiyor kokusuna tahammülü yok babası gibi aynı paket süt hiç denemedim belki onu sever bi deneyeyim

Maşallah iyi geçmiş yani bıraktırma süreci inşaAllah bizim de öyle olur o kadar düşkün ki emmese de gelip sarılıyor temas sevmeyen bebek gidip gelip öpüyor 🫣 ya uyurken bile gözleri kapalı resmen uyku arkadaşına sarılır gibi kucaklayıp uyuyor bu yüzden belimin ağrısından bahsetmek bile istemiyorum bana kalsa çoktan keserdim de annem çok vicdan yaptırıyor 🤷‍♀️ inek sütü kaynanam sağıp gönderiyor kesinlikle içmiyor kokusuna tahammülü yok babası gibi aynı paket süt hiç denemedim belki onu sever bi deneyeyim
Paket sütler kadar zararlı bir şey yok canım inek sütünü sevdirmeye bak sade içerdiğinden için içmemiştir ben de sevdirene kadar çok zorlandım ben doğaya en başlarda biberonla denedim içmedi bardakla içerdim içmedi kaşıkla içerdim son çare 15 20 dakika sadece sütü içermek vaktimi alıyordu ama olsun bebeğim için yaparım yani öyle öyle alıştı şimdi bardakla içiyor lıkır lıkır içine bebe büsküvisi at 2 tane hem tadını kırar hem de tok tutar elbet içer dene yollarını ama sabırlı olman gerekiyor ben çok uğraştım öyle kaşıkla falan sonradan alıştı çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kız da öyleydi geceleri kalkıyordu emmeye eliyle seviyordu ben mecburi bırakırdım biz de epey emdik 15 18 aya kadar emdi çok şükür ama artık aşırı ısırıyordu dayanamıyordum ısırmakla kalmıyor çekip uzatıyordu bıraktırdım canım

Tüm sayfalar yüklendi.