Sorum var Ertesi gün hapı

• Konbuyu başlatan Emosoguz
  • Toplam 53 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emosoguz tarafından oluşturulan Ertesi gün hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,490 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ertesi gün hapı
Konbuyu başlatan Emosoguz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷
Çözüm
VAlla ne desem bilemiyorum o zmn öyle devam edin cnmm
Niye kız 😃 çok çocuk ne güzel bakımı uğraşması Zor sabır ister ama büyükçe biraz iyi oluyor
Canım ben tekim yanımda yardımcı olan kimse yok eşim de doğru dürüst evde kalmiyo vallahi çocuk bakmak çok zor ikiside küçük ve aşırı huysuz bı bebek🙄 bebek doğduğundan beri kendimi unuttum vallahi duş bile alamıyorum giyinmeyi unuttum kız bazen aynadan bakıyorum bu ben miyim diyorum 🙄🙄🤦daha önce böyle sorumluluk almadım bekarligim da biraz rahat geçti bu yüzden çok çok zorlanıyorum dışarı çıkamıyor istediğimi yapamıyorum tamam annelik güzel bı duygu tarif edilemez ama çok da zor bı yardımcın olmadan zor yani artık onların hayatını yaşıyorum benim hayatım gitti artık🤩🤩yaşlandım gitti...

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Herşey nasıp ama suan üçüncüyü kaldiramam 🤦🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı olsun inşallah canım benim yani hap ve igendensw en güzeli yani ama kişiden kişiye değişir yani kimi normal adet oluyor kimisi az kimi de benim gibi feci
🤦Hiç bilmiyorum daha önce eşim korunuyodu başka bı yol denemedim hiç

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Herşey nasıp ama suan üçüncüyü kaldiramam 🤦🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤦Hiç bilmiyorum daha önce eşim korunuyodu başka bı yol denemedim hiç
Niye kız 😃 çok çocuk ne güzel bakımı uğraşması Zor sabır ister ama büyükçe biraz iyi oluyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben tekim yanımda yardımcı olan kimse yok eşim de doğru dürüst evde kalmiyo vallahi çocuk bakmak çok zor ikiside küçük ve aşırı huysuz bı bebek🙄 bebek doğduğundan beri kendimi unuttum vallahi duş bile alamıyorum giyinmeyi unuttum kız bazen aynadan bakıyorum bu ben miyim diyorum 🙄🙄🤦daha önce böyle sorumluluk almadım bekarligim da biraz rahat geçti bu yüzden çok çok zorlanıyorum dışarı çıkamıyor istediğimi yapamıyorum tamam annelik güzel bı duygu tarif edilemez ama çok da zor bı yardımcın olmadan zor yani artık onların hayatını yaşıyorum benim hayatım gitti artık🤩🤩yaşlandım gitti gençliğim 🤣🤣

Çözüm

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Canım ben tekim yanımda yardımcı olan kimse yok eşim de doğru dürüst evde kalmiyo vallahi çocuk bakmak çok zor ikiside küçük ve aşırı huysuz bı bebek🙄 bebek doğduğundan beri kendimi unuttum vallahi duş bile alamıyorum giyinmeyi unuttum kız bazen aynadan bakıyorum bu ben miyim diyorum 🙄🙄🤦daha önce böyle sorumluluk almadım bekarligim da biraz rahat geçti bu yüzden çok çok zorlanıyorum dışarı çıkamıyor istediğimi yapamıyorum tamam annelik güzel bı duygu tarif edilemez ama çok da zor bı yardımcın olmadan zor yani artık onların hayatını yaşıyorum benim hayatım gitti artık🤩🤩yaşlandım gitti gençliğim 🤣🤣
Anlıyorum seni vAlla eşimde benim şehir dışında çalışıyor oğlum bebekliginden beri bana aşırı düşkün bazen tuvalete zor giderim o uyanıkken banyo yaptığım sayılı VAlla annelik zor gerçekten güzel ama zor o zaman yapma daha 😃 azıcık büyüsünler toparlansnlar tekken çocuk yetiştirme çok zor gerçekten başa çıkması çabası 😏 ama bari senin sözünü dinlerler hep benimki kalablikta büyüdü evin ilk ve tek torunu haliyle şımarık herşeyi ister tahmin edersin benimki de iki tane olacak herkes Allah yardımcın olsun deyip duruyor oğlum biraz çok hareketli bensiz adım atmaz bensiz durmaz benden başkası yemek yedirse asla yemez her yere benimle gider bensiz asla bebekte olunca ne yapacakssm isim var ki var bende ilk zamanlar öyleydim ondan fırsat bulup kendime bakmıyordum VAlla bir yere giderken bile fırsat olmuyordu giyinip süslenmeye 😃 Allah yardımcımız olsun Rabbim sağlıklı güzel uzun ömürler versin evlatlarımızı inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum seni vAlla eşimde benim şehir dışında çalışıyor oğlum bebekliginden beri bana aşırı düşkün bazen tuvalete zor giderim o uyanıkken banyo yaptığım sayılı VAlla annelik zor gerçekten güzel ama zor o zaman yapma daha 😃 azıcık büyüsünler toparlansnlar tekken çocuk yetiştirme çok zor gerçekten başa çıkması çabası 😏 ama bari senin sözünü dinlerler hep benimki kalablikta büyüdü evin ilk ve tek torunu haliyle şımarık herşeyi ister tahmin edersin benimki de iki tane olacak herkes Allah yardımcın olsun deyip duruyor oğlum biraz çok hareketli bensiz adım atmaz bensiz durmaz benden başkası yemek yedirse asla yemez her yere benimle gider bensiz asla bebekte olunca ne yapacakssm isim var ki var bende ilk zamanlar öyleydim ondan fırsat bulup kendime bakmıyordum VAlla bir yere giderken bile fırsat olmuyordu giyinip süslenmeye 😃 Allah yardımcımız olsun Rabbim sağlıklı güzel uzun ömürler versin evlatlarımızı inşallah
Yani şu an dusunmuyorum canım vallahi kendime bakamıyorum 🙄o yüzden çok tedirginim Allah olmayanlara versin inşallah bı de canım benim oğlum ayniii seninki gibi gölge gibiyiz onunla beraber banyo yaparız beraber lavaboya gideriz hiç benden ayrılmaz zaten kardeşini de kıskandığı için onunla yalnız bırakamıyorum canım inan bende çok zorlanıyorum Allah yardımcımz olsun 🤲❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yani şu an dusunmuyorum canım vallahi kendime bakamıyorum 🙄o yüzden çok tedirginim Allah olmayanlara versin inşallah bı de canım benim oğlum ayniii seninki gibi gölge gibiyiz onunla beraber banyo yaparız beraber lavaboya gideriz hiç benden ayrılmaz zaten kardeşini de kıskandığı için onunla yalnız bırakamıyorum canım inan bende çok zorlanıyorum Allah yardımcımz olsun 🤲❤️
Ay aynı aynı bizde öyleyiz şimdi bir ay sonra kardeşi de olacak halim yamann valla nasıl olacak diye kara kara düşünüyorum yeminle 😃😃 bizde gölge gibiyiz her yere beraber 😃 doğuma beni de götür diyo 😃😃 Allah'ım olmayanlara versin ikimize de yeter

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar