Ertesi gün hapı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Ertesi gün hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 317 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ertesi gün hapı
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ertesi gün hapı kullanmam gerekti bende aldım ismi ERTES72 ne gibi yan etkileri vardır başına gelen kullanan var mı etkili olur mu adet döngümü bozar mı bir zararı olmaz dimi
Ertesi gün hapları hormon bozuyor canım yani ilka olur mı bilemem ama erken yada geç olabilirsin yada damla damla gibi .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak bunu da ilacın içeriğini araştırıp buldum ;

Bu da bazı yan etkilerin daha yoğun görülmesine neden olabilir. Mide bulantısı, ara kanamalar, karın ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, baş ağrısı, göğüslerde hassasiyet gibi yan etkiler, ertesi gün hapı kullanımı ardından 3 gün boyunca görülebilir.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ertesi gün hapı kullanmam gerekti bende aldım ismi ERTES72 ne gibi yan etkileri vardır başına gelen kullanan var mı etkili olur mu adet döngümü bozar mı bir zararı olmaz dimi
En büyük yan etkisi kilo aldırıyor olması canım çünkü yüksek derece de progesteron içerdiği için iştah açıyor ve maalesef hormonları çok etkiliyor adet düzensizliği bünyen ilaca alışana kadar devam edebilir hatta ara kanamalar da olabilir

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Zaten bi kere kullanılıyor o kadar yanetkisi olmuyor ama emziriyorsan sütünü atman lazım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ertesi gün hapı sürekli kullanılmıyor canım sadece korunmasız ilişkiden sonra kullanılıyor, yumurtalıktaki spermleri etkisiz hale getiriyor onun için baya güçlü
Biliyorum canım yani demek istediğim bir defaya mahsus mu kullandı yoksa genelde hani bundan sonra korunmak için hep kullanılması gereken zamand kullanacak mi ben öyle anladım
Bende biliyorum kuzum ne işe yaradığını ne zaman kullandığını 🥰

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum canım yani demek istediğim bir defaya mahsus mu kullandı yoksa genelde hani bundan sonra korunmak için hep kullanılması gereken zamand kullanacak mi ben öyle anladım
Bende biliyorum kuzum ne işe yaradığını ne zaman kullandığını 🥰
Her zaman içemez ki canım zaten prospektüste yazıyor
IMG_1309.jpeg

Ertesi gün hapları hormon bozuyor canım yani ilka olur mı bilemem ama erken yada geç olabilirsin yada damla damla gibi .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak bunu da ilacın içeriğini araştırıp buldum ;

Bu da bazı yan etkilerin daha yoğun görülmesine neden olabilir. Mide bulantısı, ara kanamalar, karın ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, baş ağrısı, göğüslerde hassasiyet gibi yan etkiler, ertesi gün hapı kullanımı ardından 3 gün boyunca görülebilir.
Sağol canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Her zaman içemez ki canım zaten prospektüste yazıyorEkli dosyayı görüntüle 5189
Kuzum bak benim dediğim korunmasız bir ilişkiden sonra kullanicak ama bunu korunma yöntemi olarak uzun süreli mi kullanıcak onu demek istedim misal şimdi benim koruma yöntemim spiral ya hani onunda korunma yöntemi bundan sonra bu olucak demek istedim hergun içecek filan demedim 🙈🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar