Sorum var Ertesi gunu hapi

• Konbuyu başlatan Biroglananasi:)
  • Toplam 34 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Biroglananasi:) tarafından oluşturulan Ertesi gunu hapi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,039 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ertesi gunu hapi
Konbuyu başlatan Biroglananasi:)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19
B

Biroglananasi:)

Guest
Kizlar merhaba. 2 yas bir oglum var. Cokca ameliyt gecirdgmz icn daha yeni duzelmeye basladigimzdan cocuk dusunmuyodum. Esim ise istiyor. Yumurtlama gunu yuksek gununde ve ondan 5 gun sonrasi topla.da 2 kere birliktelik oldu ve korunmadik. Ertesi gunu ile korunmaya calistm 1 haftada iki kere icmis oldum. Ilkinden 10 gun gecti ikincisi ise yeni oldu. Ama benim bic kac gundr halsizlik , migde bulantisi ve kasik agrim var reglme 5 gun var. Ilac yan etkisi mi yoksa bi gebelik durumu olabilirmi boyle olanlar varmi aranizda telasmi yapiyorm bilemedm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar merhaba. 2 yas bir oglum var. Cokca ameliyt gecirdgmz icn daha yeni duzelmeye basladigimzdan cocuk dusunmuyodum. Esim ise istiyor. Yumurtlama gunu yuksek gununde ve ondan 5 gun sonrasi topla.da 2 kere birliktelik oldu ve korunmadik. Ertesi gunu ile korunmaya calistm 1 haftada iki kere icmis oldum. Ilkinden 10 gun gecti ikincisi ise yeni oldu. Ama benim bic kac gundr halsizlik , migde bulantisi ve kasik agrim var reglme 5 gun var. Ilac yan etkisi mi yoksa bi gebelik durumu olabilirmi boyle olanlar varmi aranizda telasmi yapiyorm bilemedm
Peki ertesi gün hapını ilişkiden 24 saat geçmeden mi aldın ? Aslında en önemlisi bu eğer öyle değilse gebelik söz konusu olabilir ama ihtimal tabiki yinede. Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildim kadarıyla öyle haplara fazla güven olmuyor ya hormonlarını bozar yada adet görürsün böyle haplari kullananlarida anlamıyorum cidden bende kullanicaktim ama sonradan vazgectim sizin o ertesi günü dediniz hap Korunma hapi ama adet düzene sokuyor genellikle

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Benim bildim kadarıyla öyle haplara fazla güven olmuyor ya hormonlarını bozar yada adet görürsün böyle haplari kullananlarida anlamıyorum cidden bende kullanicaktim ama sonradan vazgectim sizin o ertesi günü dediniz hap Korunma hapi ama adet düzene sokuyor genellikle
Bir şekilde korunmaları lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bir şekilde korunmaları lazım
Katılıyorum gebe olmadığı sürece ve kadınlığa yani evlendikten sonra cinsel ilişki hayatı düzenki bir şekilde başladığında çokta zatar vermiyor sadece bazı bünyeye kilo yada bazı bünyede regl bozması oluyor bunlar herkeste görünen bir şey de değil zaten.

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Korunmaya çalışan herkezde haplara güveniyor iyi güvenin sonrada hamilemiyim diye merak etsin Korunma haklarının yüzde 87 ve 97 si korumama olasılığı oluyor eşimde dinlesin onu bi zahmet ilişkiye girmeden önce peçete denende adı üstünde korunma hapı nasıl oluyo o peçete denen şey analmadım

Korunmaya çalışan herkezde haplara güveniyor iyi güvenin sonrada hamilemiyim diye merak etsin Korunma haklarının yüzde 87 ve 97 si korumama olasılığı oluyor eşimde dinlesin onu bi zahmet ilişkiye girmeden önce peçete denende bir sey var
Adı üstünde korunma hapı korunmak için kullanılıyor. Sadece doğru kullanmak lazım. Peçete diye neyi diyorsun o nasıl koruyor anlamadım? Prezervativ falan dersen anlarım ama düşündüyüm gibi🤔 korunma yöntemini kasediyorsan o korunma yöntemi bile deyil canım.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Adı üstünde korunma hapı korunmak için kullanılıyor. Sadece doğru kullanmak lazım. Peçete diye neyi diyorsun o nasıl koruyor anlamadım? Prezervativ falan dersen anlarım ama düşündüyüm gibi🤔 korunma yöntemini kasediyorsan o korunma yöntemi bile deyil canım.
Açık konuşmadım peçeteye çıkarsın eşi peçete diye bir şey var dışarı etsin yani prezevervatifete fazla güvenmeyin bi kere kullandım onuda ben pişman oldum prezervatif patlayabilir ve içinde de kalabiliyor buda enfeksiyon sebep oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar