Sorum var Ertesi gunu hapi

• Konbuyu başlatan Biroglananasi:)
  • Toplam 34 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Biroglananasi:) tarafından oluşturulan Ertesi gunu hapi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,066 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ertesi gunu hapi
Konbuyu başlatan Biroglananasi:)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Açık konuşmadım peçeteye çıkarsın eşi peçete diye bir şey var dışarı etsin yani prezevervatifete fazla güvenmeyin bi kere kullandım onuda ben pişman oldum prezervatif patlayabilir ve içinde de kalabiliyor buda enfeksiyon sebep oluyor
Canım aksine öyle yapınca korunma olmuyor. youtubeden felan bak doktorlar söylüyor o korunma yöntemi bile deyil. Afedersiniz zevk suyunda canlı spermler bulunuyor onuda erkek dediyin gibi kontrol edemez. Korunmak istiyorsan ya prezervatif ya spiral taktırmak ya ilaç kullanmak yada koldan implant ve iyne vurularak koruna bilirsin onunda malesef hepsi yüzde yüz korumuyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Açık konuşmadım peçeteye çıkarsın eşi peçete diye bir şey var dışarı etsin yani prezevervatifete fazla güvenmeyin bi kere kullandım onuda ben pişman oldum prezervatif patlayabilir ve içinde de kalabiliyor buda enfeksiyon sebep oluyor
Burada sen hariç kimse yanlış bir korunma yöntemi söylemiyor aksine senin dediğin şey tam korunöa değil. Bak ben şuan ki bebeğime öyle gebe kaldım . Doktorlar bile hap, iğne, spriali tam koruma. Geri çekilmeyi korunma olarak saymıyor.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Burada sen hariç kimse yanlış bir korunma yöntemi söylemiyor aksine senin dediğin şey tam korunöa değil. Bak ben şuan ki bebeğime öyle gebe kaldım . Doktorlar bile hap, iğne, spriali tam koruma. Geri çekilmeyi korunma olarak saymıyor.
Ben gayet öyle korundum hiç bir şey bile olmadı benim dedim yöntemle ben kendim korundum gayet iyi korunuluyor ilaçla anca enfeksiyon kaparsam öyle kullanırım zaten simdi de yanımda eşim olmadığına göre korunmyada ihtiyacım yok bence esiyle arasında kendisi konuşsun

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Neyi doğru biliyorsa ona inansın canım kendi bilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ben gayet öyle korundum hiç bir şey bile olmadı benim dedim yöntemle ben kendim korundum gayet iyi korunuluyor ilaçla anca enfeksiyon kaparsam öyle kullanırım zaten simdi de yanımda eşim olmadığına göre korunmyada ihtiyacım yok bence esiyle arasında kendisi konuşsun
Sen sadece bütün olaylara kendi açından bakıyorsun sen kalmadın diye kimse kalmayacak değil. Ben öyle gebe kaldım diyorum hala gayet iyi koruma diyorsun bir çok arkadaşım bu olay yüzünden gebe kaldı. Sen kalmadın diye kimse kalmayacak değil ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neyi doğru biliyorsa ona inansın canım kendi bilir
Aynen öyle de yanlış bir şeyi de doğru gibi göstermeye gerek yok. Koruma yöntemi diye diretmesi yanlış

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Sen sadece bütün olaylara kendi açından bakıyorsun sen kalmadın diye kimse kalmayacak değil. Ben öyle gebe kaldım diyorum hala gayet iyi koruma diyorsun bir çok arkadaşım bu olay yüzünden gebe kaldı. Sen kalmadın diye kimse kalmayacak değil ki

Aynen öyle de yanlış bir şeyi de doğru gibi göstermeye gerek yok. Koruma yöntemi diye diretmesi yanlış
Emin ol soruyu soran kişi bi kişinin deyil 10 kişinin dediyinin doğru olacağını anlamıştır kendini yormaya bile deymez. Bazı insanlar 1 ay 5 ay korunmuyorlar ama hamile kalada bilmiyorlar. Arkadaşda şanslı olmuş gebe kalmamış o yöntemin koruduğunu düşünüyor.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Emin ol soruyu soran kişi bi kişinin deyil 10 kişinin dediyinin doğru olacağını anlamıştır kendini yormaya bile deymez. Bazı insanlar 1 ay 5 ay korunmuyorlar ama hamile kalada bilmiyorlar. Arkadaşda şanslı olmuş gebe kalmamış o yöntemin koruduğunu düşünüyor.
Öyle zaten ben eşimle 2 ay korunmadım kayraya gebe kalmadan önce 2. Ayın sonunda gebe olduğumu öğrendim bu bebekte de . Ara ara geri çekinme ile korunuyorduk 😂😂yada arada kaçamak yapıyorduk bu bizi 15 ay idare etti 15. Ayın sonunda gebe kaldım rabbiö verince veriyor birde hep geri çekimme yöntemi ile oldu yani 15 ay öyle gebe kalmadım 15. Ay da onun yüzünden kaldım 😂😂. Ama asla bir korunma yöntemi değil ben spriali kaldıramıyordum. Eşim prezervatifi sevmiyordu ve hapa karşı birisi mecbur bu yöntemi kullandık ama sonuc 2. Bebek yolda 😂😂

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Öyle zaten ben eşimle 2 ay korunmadım kayraya gebe kalmadan önce 2. Ayın sonunda gebe olduğumu öğrendim bu bebekte de . Ara ara geri çekinme ile korunuyorduk 😂😂yada arada kaçamak yapıyorduk bu bizi 15 ay idare etti 15. Ayın sonunda gebe kaldım rabbiö verince veriyor birde hep geri çekimme yöntemi ile oldu yani 15 ay öyle gebe kalmadım 15. Ay da onun yüzünden kaldım 😂😂. Ama asla bir korunma yöntemi değil ben spriali kaldıramıyordum. Eşim prezervatifi sevmiyordu ve hapa karşı birisi mecbur bu yöntemi kullandık ama sonuc 2. Bebek yolda 😂😂
Benimde ilk bebeyim doğdu sonra bizde guya aynı yöntemle korunuyorduk hamile kaldım kürtajla sonuçlandı iki ay sonra hamile kaldım çok şükür bişiy olmadı prezervatife eşim razı deyil spiraldan korkuyorum doğumdan sonra ne yapıcam bilmiyorum herkez spiral öneriyor🤦‍♀️

Hapı doğru kullanınca işe yaradığını düşünüyorum ama bence çok sağılıksız bişey ben korkarım bi hastalık yaratır diye🤣🤣

Hapı doğru kullanınca işe yaradığını düşünüyorum ama bence çok sağılıksız bişey ben korkarım bi hastalık yaratır diye🤣🤣

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Tamam ablam haklısın 🙂 herkezinki bir deyil aynen

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ne insanlar var öğrenmeye hiç açık değiller benim de var bi tanıdık güya prezervatif korunma yöntemi değil geri çekilme korunma yöntemiymiş 🤣🤣 açın da bir youtube bakın ya da zahmet edip bir doktora sorun o telefon bilgilenmeniz için elinizde

Tatlım sen dandik marka prezervatif kullanmışsındir belki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar